Spersonalizuj swoje urządzenie

Zedge tła i dzwonki na telefon. Aplikacja z tapetami

Prawie każdy z nas sięga dziś po telefon. Nowoczesne smartfony to urządzenia, które są wygodnymi narzędziami do kontaktu, pracy, nauki czy korzystania z sieci. Nic więc dziwnego, że wielu użytkowników marzy o możliwości personalizacji wizualnej czy dźwiękowej swojego telefonu. Oczywiście tego rodzaju rozwiązania dostępne są już z poziomu ustawień naszego urządzenia, nie zawsze są one jednak wystarczające i wówczas poszukujemy innych rozwiązań, grafik czy dźwięków, które mogą upiększyć nasz smartfon. Z pomocą przyjść mogą wówczas na przykład aplikacje mobilne, wśród których warto wyróżnić Zedge.

Zedge

Zedge to bezpłatna aplikacja, która dostępna jest zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS (Apple). Poniżej dowiecie się więcej o funkcjach i możliwościach, z których skorzystać mogą jej użytkownicy.

Zedge - funkcje i możliwości

Zedge z pozoru wydaje się jedną z wielu aplikacji, która pozwala nam na zmianę tapety, dzwonka, tła czy motywu naszego urządzenia. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim znajdziemy tu zarówno humorystyczne tapety, jak i prawdziwe wirtualne dzieła sztuki, które stworzone zostały przez artystów. Na uwagę zasługuje też fakt, że aplikacja automatycznie dobiera rozdzielczość, która obsługiwana jest przez wyświetlacz naszego urządzenia, dzięki czemu możemy wybrać takie tapety, które będą idealnie przycięte do rozmiaru naszego ekranu. Przy ich wyborze skorzystać możemy z kategorii Popular (popularne), Recent (nowe, ostatnio dodane), Featured (polecane) i Categories (kategorie). Do dyspozycji użytkowników oddane zostały także opcje zaawansowanego wyszukiwania czy zaznaczania i pobierania materiałów. Wszystko to czyni z Zedge jedną z ciekawszych opcji dla osób, które chcą zmienić wygląd swojego telefonu.


Sprawdź również aplikację Flightradar24Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO