Kiedy się rozpoczną?

„365 dni” - zdjęcia do 2. części filmu zostały przełożone

Z powodu pandemii koronawirusa prace nad większością produkcji filmowych musiały zostać przerwane aż do odwołania. Ostatnio jednak sytuacja zaczyna się poprawiać i znoszone są kolejne obostrzenia, w związku z czym niektóre ekipy filmowe szykują się już do powrotu do pracy na planie. Okazuje się jednak, że inaczej będzie w przypadku drugiej części filmu „365 dni”, której powstanie zapowiedziano niedługo po premierze pierwszej odsłony. Kontynuacja filmu opartego na głośnej powieści Blanki Lipińskiej miała się pierwotnie ukazać w kinach 12 lutego 2021 roku. Teraz wszystko wskazuje na to, że ta data ulegnie znacznemu przesunięciu.

Materiały prasowe

Film „365 dni” z Anną Marią Sieklucką w roli głównej swoją premierę miał 7 lutego 2020 roku. Prace nad drugą częścią miały ruszyć już w sierpniu.

Zmiany w planach

Jeszcze kilka tygodni temu Anna Maria Sieklucka informowała fanów, że plany związane z pracą nad filmem nie uległy zmianie. Gwiazda miała nadzieję, że gdy tylko zostanie ogłoszony koniec kwarantanny, ekipa filmowa rozpocznie prace nad produkcją zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem i zaczną powstawać zdjęcia we Włoszech. Jednak ta sytuacja uległa teraz zmianie. Aktorka w środę wzięła razem z Magdaleną Lamparską udział w relacji na żywo na Instagramie, podczas której zdradziła, że prace nad filmem zostaną przesunięte i będą wznowione dopiero w przyszłym roku:

Nie w tym roku, bo z powodu pandemii nie będziemy mogli wyjechać za granicę, żeby kręcić zdjęcia. Musicie być cierpliwi i czekać. Prawdopodobnie to będzie dopiero przyszły rok. Dokładnie nie wiemy, kiedy będziemy mogli zacząć.

Magdalena Lapmarska dodała, że druga część „365 dni” nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Podkreśliła, że w obecnych warunkach podróże do innych krajów są zbyt ryzykowne, w związku z czym wielu twórców woli się jeszcze wstrzymać z produkcją filmów. Jak widać, na razie nie wiadomo, kiedy możemy się spodziewać premiery nowej odsłony.

Widzieliście już film „365 dni”? W takim razie koniecznie obejrzyjcie „Bezsenność w Seattle” z Tomem Hanksem i Meg Ryan. Polecamy również inne produkcje, które mogą wam się spodobać, takie jak „Karolina” czy „Para na życie”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO