Czy wzrosną koszty?

Zmiany na Amazon Prime Video! Polacy w końcu będą mogli zapłacić w złotówkach

Amazon Prime Video coraz mocniej rozgaszcza się na naszym rynku. Wreszcie powstały zmiany, na które czekało wielu użytkowników serwisu - wprowadzono bowiem możliwość płatności w złotówkach. W końcu platforma VOD została dostosowana pod rodzimy rynek, więc jest się z czego cieszyć. Jak obecnie kształtują się ceny? 

Zmiany na Amazon Prime Video 

Od 2016 roku Prime Video znajduje się w Polsce. Cieszy się sporą popularnością, ale nie aż taką, na jaką mogą liczyć Netflix czy HBO GO. Z resztą nic dziwnego. Wszelkie zmiany w Amazonie dzieją się bardzo powoli. Przez pierwsze 2 lata działania serwisu nie można było liczyć na polski interfejs. Teraz prawie 2 lata czekaliśmy na to, aby wprowadzono... płatność w złotówkach. 

Materiały promocyjne platformy

Ci, którym Amazon umożliwiał dostęp dzięki użytkowaniu sieci Play czy T-mobile, nie mieli problemu. Potencjalny użytkownik, który wchodził na platformę streamingową Amazona często wycofywał się, widząc płatność w euro. Od teraz nie będzie już żadnej przeszkody, bo cena będzie stała i będzie wyświetlała się w złotówkach. 

Do tej pory za miesiąc miało być 5,99 euro. Ludzie liczyli na korzystne przewalutowanie. Obecnie cena jest stała i wynosi 25,99 zł miesięcznie. Cena jest dość korzystna, patrząc na ofertę Netflixa. Plan ten umożliwia oglądanie na 3 urządzeniach i można zrobić, jak na Netflixie, oddzielne profile dla oglądających. Dla niezdecydowanych - 7 dni okresu próbnego za darmo. 

Na Amazon Prime Video znajdziecie m.in. "Biuro", "Fleabag" czy "Wspaniałą Panią Maisel". Warto! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO