Nieoficjalne informacje

Jodie Whittaker, Trzynasty Doktor, odchodzi z serialu "Doktor Who". Co jest powodem?

Daily Mail opublikował raport, w którym poinformował, że odtwórczyni (obecna) głównej roli w serialu "Doktor Who", planuje odejść z serialu. Według nich ma pożegnać się z projektem w 13. sezonie. Ponoć to aktorka postanowiła odejść z produkcji. Według źródeł - wszystko ma być utrzymane w tajemnicy do samego końca. BBC, które produkuje serial, nie chciało w żaden sposób komentować tej sprawy. 

Materiały promocyjne serialu

Jodie Whittaker pożegna się z "Doktor Who"? 

To byłaby kolejna gwiazda, która zdecydowała się odejść z serialu. W 2020 roku pojawiły się informacje, że dwóch aktorów odchodzi z projektu - mowa o Bradley'u Walsh'u i Tosinie Cole'u, którzy wcielali się, odpowiednio, w Grahama O'Briena i Ryana Sinclaira. Aktorzy odeszli z serialu po specjalnym, świątecznym odcinku. Jodie byłaby więc trzecią osobą, która opuszcza produkcję. Wszyscy zadebiutowali razem w 11. sezonie. Wtedy właśnie Jodie po raz pierwszy pojawiła się jako Trzynasty Doktor. 

Czyżby na planie działo się coś złego, skoro wszyscy aktorzy powoli odchodzą? Cóż, poczekamy na oficjalne oświadczenie i pewnie będziemy wtedy wiedzieć więcej. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO