Jedna gwiazda daje nadzieję!

Wielkie kłamstewka - jest szansa na 3. sezon serialu?

"Wielkie kłamstewka" to jeden z lepszych seriali, jakie możecie znaleźć na HBO. Opowiada o matkach z małego miasteczka, w którym każdy jest perfekcyjny do granic możliwości, chociaż tak naprawdę ma swoje tajemnice. Wszyscy zastanawiają się, czy jest nadzieja na stworzenie 3. sezonu serialu. Shailene Woodley, jedna z odtwórczyń głównych ról, sugeruje, że istnieje taka szansa. 

Materiały promocyjne filmu

Co z 3. sezonem "Wielkich kłamstewek"?

W zasadzie fani wyprosili 2. sezon serialu, ponieważ produkcja miała być jedynie serialem limitowanym. Jednak ogromna popularność doprowadziła do tego, że powstał kolejny sezon, a fani chcą więcej - czekają na 3. sezon. Shailene Woodley, serialowa Jane, daje nadzieje, że być może twórcy i aktorki znowu spotkają się na planie. 

W rozmowie z The Hollywood Reporter zdradziła co nieco o tym, co ona i ekipa myślą o stworzeniu 3. sezonu serialu: 

My wszystkie ciągle pytamy: "Kiedy robimy trzeci sezon? Jak sprawić, że to się wydarzy?". Chciałabym powiedzieć, że to się wydarzy, odpukać w niemalowane drewno. Najważniejszą rzeczą są harmonogramy wszystkich, napisanie scenariuszy i po prostu podjęcie zobowiązania

 


Jak się okazuje - nie tylko Woodley chciałaby zagrać w 3. sezonie serialu. Kidman i Witherspoon również byłyby za. W wywiadzie dla BBC Radio 2 Kidman powiedziała: 

Podejrzewam, że [3. sezon] będzie. Reese i ja wiele o tym rozmawiamy, i Zoë [Kravitz], Shay [Shailene Woodley], my wszystkie, Laura – która jest właśnie teraz w Londynie, gdzie kręci ["Jurassic World 3"]. Wszystkie desperacko chcemy się znów spotkać 

Niestety - na ten moment każda gwiazda ma inne zobowiązania. Kidman niedawno nagrywała serial "Nine Perfect Strangers", a Witherspoon pracuje na planie 2. sezonu "The Morning Show". Również showrunner serialu ma teraz inne zobowiązania. Jeśli więc miałby powstać 3. sezon serialu - z pewnością nie będzie to prędko. 

2. sezony "Wielkich kłamstewek" możecie oglądać na HBO GO


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO