Jest hit po latach!

iCarly - serial dostanie 2. sezon! Jest hit!

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać serialu "iCarly", który paręnaście lat temu był absolutnym hitem. Po prawie 10 latach zdecydowano się na stworzenie rebootu serialu na platformie Paramount+. I co? I okazało się to strzałem w dziesiątkę! Produkcja była tak chętnie oglądana, że już teraz postanowiono, że powstanie 2. sezon serialu. 

Materiały promocyjne serialu

Będzie 2. sezon iCarly! 

Paramount+ miał nosa! Zdecydował się bowiem na stworzenie, po 10 latach, rebootu serialu "iCarly", który niegdyś był jednym z najpopularniejszych na Nickelodeonie. No i niedawno wystartował! Teraz widzimy bohaterów dużo starszych, a wszystko utrzymane jest w klimacie sitcomu. No i strzelili w dziesiątkę swoim wyborem. Dlaczego? Bo serial jest bardzo chętnie oglądany i chwalony przez fanów.

Dlatego postanowiono, że powstanie 2. sezon serialu. Szybko? Być może. Ale dzięki temu gwiazdorzy szybciej zabiorą się do pracy, a fani nie będą musieli zastanawiać się, czy ich ulubione postacie powrócą. 

O czym tym razem opowiada serial? Ponownie witamy na ekranie główną bohaterkę - Carly Shay. Oprócz tego, obok niej, pojawią się jej brat - Spencer, a także dawna miłość i najlepszy przyjaciel - Freddie. Zamiast serialowej Sam mamy dwie nowe postacie, które sporo namieszają! Sezon liczy 13 odcinków, a finałowy już pod koniec sierpnia na Paramount+. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO