Premiera już 20 grudnia

"Wiedźmin" - filmy prezentujące głównych bohaterów. Kiedy premiera? [WIDEO]

20 grudnia 2019 roku to data, która jest szczególnie ważna dla fanów uniwersum „Wiedźmina”. To właśnie wtedy będzie można, za pośrednictwem platformy Netlflix, obejrzeć iście hollywoodzką odsłonę o popularnym Geraltcie z Rivii, który pojawił się w książkach Andrzeja Sapkowskiego. Netflix nie daje o sobie zapomnieć i co i rusz nęci fanów i innych telewidzów wrzutkami z filmu. Tym razem pozwolili nam na poznanie lepiej bohaterów.

spidersweb.pl

Dzięki temu możemy się dowiedzieć kim dokładnie jest Geralt, Yennefer, a także Ciri. Jesteście ciekawi?

„Wiedźmin” - coś nowego?

Dla tych, którzy czytali książki i grali w grę? Niekoniecznie. Ale zdecydowanie takie przedstawienie postaci przyda się tym, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z „Wiedźminem”. Najciekawsze jest to, że twórcy serialu zdecydowali się dokładnie pokazać postać Yennefer i jej drogi od dzieciństwa do zostania czarodziejką, poprzez maltretowanie przez ojca i rówieśników i naukę w Aretuzie.Geralt – główna postać, najważniejsza. Okazuje się, że Cavill całkiem nieźle radzi sobie z tą postacią, chociaż oczywiście nie wszyscy dawali mu szansę na początku.

No i w końcu Ciri, która dopiero uczy się jak ważna jest i jak wielką rolę pełni w losie całego kontynentu.Będziecie oglądać? 


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO