Thurman powróci w roli?

Tarantino powiedział, że powstanie 3. część kultowego "Kill Bill". Jest tylko jedno "ale"

W końcu stanie się to, na co wszyscy miłośnicy kina Tarantino czekali! Sam reżyser oficjalnie zapowiedział, że powróci do swoich widzów z propozycją kinową, którą miał w swoich planach już od dawien dawna. Okazuje się, że jeden z jego filmów będzie mógł liczyć na zostanie trylogią. Brakuje mu jednego elementu – 3 części filmu. Quentin Tarantino potwierdził, że za jakiś czas będziemy mogli wybrać się do kina na „Kill Bill Vol. 3”. Kiedy?

Materiały prasowe

Na pewno nie tak prędko. Najpierw Tarantino musi zrobić inne, bardzo istotne rzeczy, aby film mógł dojść do skutku.

Tarantino ogłasza: „Będzie Kill Bill Vol.3”

Jakiś czas temu reżyser poinformował swoich fanów o tym, że prowadził rozmowy z Umą Thurman, która okazała się zainteresowana powrotem na plan zdjęciowy „Kill Billa”. Niedawno powiedział, że byli razem na kolacji i że to doprowadziło go do wyklarowania sobie w głowie pomysłu, co dokładniej mogłoby się tam znaleźć. Wychodzi więc na to, że fani jego kina, a szczególnie entuzjaści „Kill Billa”, będą mieli co oglądać! Wrócić do takiej pozycji po latach… To jest coś, prawda?

Ale nie tak prędko – to, że jest pomysł i chęć aktorów to jedno. Niestety póki co Quentin Tarantino jest tak zajęty, że najbliższy termin, kiedy mógłby się wziąć za realizację filmu to od 3 do 5 lat. Ma bowiem do nakręcenia kilka odcinków serialu i zajmuje się sztuką, którą przecież także trzeba wystawić.

Jednak, jak wiemy wszyscy, na filmy Quentina warto czekać – nawet po kilkanaście lat.


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO