Kto w nim wystąpi?

Wiedźmin, sezon 2. Nowi aktorzy dołączyli do obsady serialu. Kto wystąpi w produkcji Netflixa?

Zdjęcia do 2. sezonu „Wiedźmina” rozpoczęły się na początku tego roku. Z powodu pandemii koronawirusa ekipa filmowa musiała jednak przerwać prace na planie, które trwały w Arborfield Studios w okolicach Londynu. Przedtem premiera nowej serii była planowana na wiosnę 2021 roku, ale nie wiadomo, czy teraz nie ulegnie ona opóźnieniu. Żeby nie ostudzić entuzjazmu fanów, którzy czekają na nową odsłonę, twórcy co co jakiś czas ujawniają nowe informacje na temat kolejnej serii. Ostatnio przekazali, że do obsady dołączyło kilka zupełnie nowych osób.

Materiały prasowe

Podobnie jak pierwszy sezon „Wiedźmina”, drugi ma się również składać z ośmiu odcinków. Mają w nich zostać podjęte nowe wątki, które skupią się wokół Nilfgaardczyków.

Nowe twarze

Jak podaje portal Redanian Intelligence, w nowych odcinkach wystąpi między innymi znany z „Wojny Imperiów” aktor i kaskader, Joel Adrian. Został on obsadzony w roli postaci o imieniu Hernik, który jest jednym z wiedźminów w Kaer Norhen. Postać ta nie pojawia się w książkach i została stworzona na potrzeby serialu. Nie wiadomo więc na razie, jaki będzie jej wpływ na fabułę drugiego sezonu.

W nowej serii zobaczymy także Vernona Dobtcheffa, który występował wcześniej między innymi w filmie „Indiana Jones i ostatnia krucjata” oraz serialu „Rodzina Borgiów”. Zagra on starszego elfiego mężczyznę. U jego boku wystąpią również Alina Ilin, która także wcieli się w elfkę oraz Lesley Ewen, która zagra postać o imieniu Meena Coppercloth. Portal Redanian Intelligence podaje, że w serialu pojawi się też Scarlett Maltman. Nie ujawniono jednak granej przez nią postaci.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO