Piękny gest

Weronika Rosati postanowiła oddać rzeczy córki na szczytny cel

Weronika Rosati w 2017 r. urodziła córeczkę Elizabeth Valentinę. Dziewczynka była owocem związku aktorki z ortopedą Robertem Śmigielskim. Jak wyznała Rosati na początku 2019 r., Śmigielski stosował wobec niej przemoc domową. Było to powodem ich głośnego rozstania, a także batalii sądowej o przyznanie prawa do opieki nad córką, którą aktorka wkrótce wygrała. Własne bolesne doświadczenia sprawiły, że postanowiła ona pomóc innym kobietom samotnie wychowującym dzieci, obarczonym jeszcze większym życiowym ciężarem i trudną sytuacją materialną.

instagram.com

Rosati na cele Domu Samotnej Matki postanowiła przekazać wózek i inne akcesoria dziecięce, z których wcześniej korzystała mała Elizabeth.


Apel do fanów

Swoim gestem aktorka zachwyciła internautów. W swoim poście na Instagramie załączyła bowiem taki apel:

Zbliżają się małymi krokami święta i chcę was gorąco namówić do zebrania zbędnych rzeczy i podzielenia się nimi z potrzebującymi, dla których te święta nie będą tak radosne, jak powinny być.

Możliwe, że swoim przykładem zachęci inne osoby do podzielenia się niepotrzebnymi już i zalegającymi w szafach rzeczami, które mogły by się o wiele bardziej przydać komuś innemu.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO