Będzie mrocznie...

Wcielenie - jest zwiastun horroru Jamesa Wana!

Jamesa Wana możecie znać jako reżysera takich hitów jak "Obecność" czy "Naznaczony". Wkrótce będzie mógł przedstawić fanom swoje kolejne dzieło. Mowa o filmie "Wcielenie", które w kinach znajdzie się dopiero we wrześniu, ale już teraz można oglądać zwiastun produkcji. O czym dokładnie opowiada film i czy warto się na niego wybrać? 

Materiały promocyjne filmu

Zwiastun produkcji 

James Wan jest teraz królem, jeśli chodzi o tworzenie horrorów. To od niego wyszły takie produkcje jak "Piła" czy "Obecność". Teraz ponownie połączył swoje siły z Warner Bros., dzięki czemu we wrześniu będziemy mogli obejrzeć w kinie "Wcielenie". 

Film będzie opowiadał historię Madison, która doświadcza od pewnego czasu różnych wizji. Są to prawdziwe, wstrząsające widzenia, które wstrząsają kobietą. Nie są to bowiem nocne mary, koszmary senne, ale wizje tego, co faktycznie się wydarzy. Większość z tego zostało zdradzonych w zwiastunie: 

W obsadzie, obok Annabelle Wallis, znajdą się również Maddie Hasson, George Young czy Ingrid Bisu. Wiemy już, że reżyserem jest król horrorów ostatnich lat - James Wan - a za scenariusz z kolei odpowiada Akel Cooper. 

Premiera filmu już 15 września 2021 roku. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO