Jest też ciekawy plakat

Ty. Zmiana daty premiery 4. sezonu serialu Netfliksa

Jest dobra wiadomość dla fanów serialu "Ty". Wszyscy są teraz w oczekiwaniu na 4. sezon produkcji, więc z pewnością każdy z zainteresowaniem przyjmie informację o tym, że przesuwa się data premiery kolejnego sezonu. Zarówno jego pierwszej, jak i drugiej części. 

Materiały promocyjne serialu

Ty - zmiana daty premiery 

Nowy sezon z pierwszą połową odcinków miała pojawić się na Netfliksie 10 lutego. Platforma zdecydowała się przesunąć premierę o jeden dzień - na 9 lutego 2023 roku. To samo dotyczy drugiej części, która z kolei zadebiutuje nie 10 a 9 marca 2023 roku. 

Taka też informacja widnieje na nowym plakacie serialu, który pojawił się w Internecie. Jego interaktywna wersja będzie dostępna w Londynie, jako promocja serialu. Na ruchomej wersji Joe unosi i opuszcza wzrok. 


Serial "Ty" opowiada o Joe Goldbergu, który jest toksycznym, niebezpiecznym i psychopatycznym prześladowcą, który wszystko, co robi - robi "dla miłości". W rzeczywistości wszystko to jest wynikiem jego niezdrowych obsesji. Podstawą scenariusza jest powieść Caroline Kepnes. W rolach głównych pojawia się Penn Badgley

Trzy poprzednie sezony serialu dostępne są na platformie Netflix. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO