Kiedy premiera serialu?

Ty - kiedy zobaczymy 4. sezon serialu? Będzie podzielony na dwie części

Tegoroczna edycja Tudum nie zawiodła i dowiedzieliśmy się, jak wielu seriali i produkcji własnych Netflixa możemy się spodziewać. Okazuje się, że niebawem powróci także serial "Ty", który opowiada nam o Joe Goldbergu i jego obsesjach na punkcie kobiet. Tym razem akcja ma przenieść się do Londynu i to będzie nowe miejsce "żerowania" Goldberga. 

Materiały promocyjne serialu

Ty - data premiery 4. sezonu 

To jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów. Wiele osób czeka na powrót Joe Goldberga i jest ciekawych, co stanie się z nim w nowym sezonie. Okazuje się, że 4. sezon na platformie Netflix pojawi się w dwóch częściach (zostanie podzielony podobnie jak "Stranger Things" niedawno). Czego możemy się spodziewać w nowym sezonie? 

3. sezon zakończył się śmiercią Love, z którą po mistrzowsku rozprawił się Joe. Wtedy też wyjechał za Marienne do Paryża. Akcja jednak przeniesie się do Londynu. Można spodziewać się sporej zmiany w wyglądzie i zachowaniu Goldberga, który będzie musiał wpasować się w nowe otoczenie. Wiemy jednak, że nikt inny nie potrafi się dopasować tak, jak Joe. 


Można usłyszeć, jak główny bohater serialu w teaserze 4. sezonu mówi: 

Nie jestem uroczym księgarzem z Nowego Jorku ani sprzedawcą z Los Angeles, ani kochającym mężem z przedmieść. Już nie. Pozwólcie, że się przedstawię. Nabrałem wyrafinowania, przekroczywszy ocean. Życie w Londynie pozwoliło mi pogrzebać przeszłość

Główną rolę kobiecą zagra Charlotte Ritchie i wcieli się ona w postać Kate - inteligentnej i niezależnej kobiety, która nie dopuszcza do siebie nowych ludzi i jest bardzo lojalna wobec swoich przyjaciół. Na co dzień pracuje jako dyrektorka galerii sztuki. Będzie też sporo innych, nowych nazwisk. 

Premiera serialu "Ty" już 4 lutego 2023 roku na Netflixie. Druga część sezonu dostępna będzie miesiąc później - w marcu. 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO