Wojna między Karolem i Dianą

The Crown. Premiera 5. sezonu serialu. Kiedy nowe odcinki na Netflix?

Jeśli ktokolwiek uważał, że 4. sezon serialu był kontrowersyjny... Ciekawe, co powiedzą o 5. sezonie, w którym szykuje się wojna małżeńska między księżną Dianą a księciem Karolem. Okazuje się, że śmierć królowej nie wpłynęła na datę premiery 5. sezonu. Zobaczcie teaser serialu i przygotujcie się na to, co nas czeka. 

Materiały promocyjne serialu

5. sezon serialu "The Crown" 

Pierwsza zapowiedź nie pozostawia żadnych złudzeń. Serial będzie dokładnie o księżnej Dianie i księciu Karolu. Będziemy więc obserwować Elizabeth Debicki i Dominica Westa, którzy wcielą się w ich role. Kontrowersji z pewnością nie zabraknie. 

Ostatni rozdział tragicznej historii księżnej Diany będzie bardzo ważną częścią 5. sezonu. W serialu pojawi się również Dodi Al-Fayed, a dokładniej Khalid Abdalla, który się w niego wcieli. 

Ponownie zmieni się cała obsada serialu. Imelda Stauton wcieli się w rolę królowej Elżbiety II, Lesley Manville wcieli się w księżniczkę Małgorzatę, a z kolei Jonathan Pryce zagra księcia Filipa. W obsadzie znajdą się także m.in. Olivia Williams jako Camilla Parker-Bowles, Marcia Warren jako Królowa Matka i Jonny Lee Miller jako premier John Major. 


Chociaż szykujemy się do 5. sezonu serialu, ekipa pracuje już nad szóstym i finałowym sezonem serialu. Przeniesie nas on do początków XX wieku. Ostatnio ogłoszono, kto zagra Williama i Kate w "The Crown" - w rolę 15-letniego księcia wcieli się Rufus Kampa, a później rolę przejmie Ed McVey. Z kolei Kate Middleton zagra Meg Bellamy. 

Premiera 5. sezonu serialu odbędzie się 9 listopada na platformie Netflix. 

Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO