Poznamy prawdziwą ją?

"This is Paris". Paris Hilton zapowiedziała nieautoryzowany dokument o sobie

Paris Hilton to dziedziczka wielkiej fortuny, która zasłynęła sekstaśmą, imprezowaniem, a także burzliwym życiem uczuciowym. Jak sama zapewnia Paris - absolutnie nie jest taka, jaką przedstawia się ją w mediach. Oprócz tego podkreśla, że to skrupulatnie wykreowany wizerunek, który miał przynieść jej popularność, co właściwie się udało. Jaka jest naprawdę? Ponoć zupełnie inna, co ma pokazać pierwszy dokument poświęcony jej osobie. 

„This is Paris” - prawdziwe oblicze gwiazdy 

Zgodnie z zapowiedzią „This is Paris” ma pokazać prawdziwe życie słynnej celebrytki. Paris podkreślała wielokrotnie, że nikt tak naprawdę nie wie jaka jest i że wszystko to, co piszą o niej media to jedynie maska, a ona bardzo głęboko ukrywa prawdziwe „ja”. Film ma nawiązać między innymi do traumatycznych przeżyć, z jakimi Paris walczyła w dzieciństwie. Mowa m.in. o psychicznym znęcaniu się nad nią w jednej z prywatnych szkół. 

 

pl.wikipedia.org

Jak sama zapowiedziała w zwiastunie: 

W dzieciństwie przytrafiło mi się coś, o czym nigdy z nikim nie rozmawiałam. […] Zawsze, kiedy próbowałam coś z tym zrobić, byłam karana. 

Za reżyserię odpowiada Alexandra Dean. Całość powstała bez scenariusza i ma być materiałem, który nie będzie autoryzowany i cenzurowany. Trafi na YouTube 14 września 2020 roku i dostępny będzie zupełnie za darmo. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO