Jaki był powód?

Oto dlaczego w "The Crown" nie pojawił się ślub księżnej Diany i księcia Karola! Zaskoczeni?

"The Crown" inwestowało gigantyczne pieniądze po to, aby otworzyć suknię księżnej Diany, którą miała na swoim ślubie z księciem Karolem. Ale na ekranie zobaczyliśmy jedynie na chwilę tę piękną i spektakularną suknię. Nie było ślubu księżnej Diany i księcia Karola, ale tylko dramatyczne kulisy całego ślubu. Teraz aktorzy postanowili wyjaśnić to w wywiadzie. 

Dlaczego nie było ślubu w "The Crown"?

Aktorzy przed premierą nowego sezonu mówili już o tym, że nie będzie możliwe zobaczenie sceny, która odtwarza ślub Diany i Karola. Dopiero teraz w rozmowie z "The Hollywood Reporter" główni aktorzy zdradzili dlaczego. 

Materiały promocyjne serialu

Emma Corrin i Josh O'Connor w swojej rozmowie tłumaczyli, dlaczego niepokazywanie ślubu, który oglądało 750 mln na całym świecie, w roku 1981, miało fabularny sens w serialu. Aktorka powiedziała: 

Nigdy nie odtwarzamy wydarzeń tylko po to, żeby je odtworzyć. Myślę, że kiedy odtwarzamy jakąś scenę – jak na przykład scenę zaręczyn, kiedy oni to ogłaszają – ona musi być, ponieważ jest połączona z czymś, przez co przechodzą bohaterowie. To musi być częścią historii. Zasadniczo ma to rozwinąć fabułę. Scenę ślubu możecie obejrzeć na YouTube za 10 sekund, więc nie sądzę, żeby był sens, abyśmy my ją odtwarzali

Josh O'Connor potwierdził, że serial nie pokazuje tego, co oczywiste, a jedynie to, co jest istotne jeśli chodzi o rozwój postaci. 

Jednocześnie pozwolili sobie na wyjaśnienie, dlaczego w serialu tak niewiele pokazuje się osób, które nie są bezpośrednio związanych z Koroną. Stąd niewiele scen romansu Diany czy porwania księżniczki Anny w 1974 roku: 

Wszystko musi mieć związek z królową. Nawet wątek Diany dotyczy tego, co ona robi i jaki to ma wpływ na królową. Dlatego to się nazywa "The Crown"

Spodziewalibyście się? Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO