Czekacie?

Dexter powraca i znamy coraz więcej szczegółów! Kto zajmie się reżyserią? Zarys fabuły!

Fani czekali na tę informację - że "Dexter" powróci z 9. sezonem. Do tej pory nie było wiadomo zbyt wiele, ale kilka istotnych faktów powoli zaczyna się krystalizować. Wiadomo na przykład kto zajmie się reżyserią serialu, a także jaki jest zarys fabuły. Zobaczcie koniecznie, co będzie działo się z tym seryjnym mordercą w 9. sezonie. Będzie mocno! 

9. sezon "Dextera" - nowe informacje 

"The Hollywood Reporter" poinformował, że jeśli chodzi o głównego reżysera - serial już go ma. Zostanie nim Marcos Siega, który zajmował się reżyserią dziewięciu odcinków oryginalnego "Dextera". Teraz zajmie się 6 z 10 odcinków nowego sezonu (tyle ma właśnie być całości). Dołączy on również do producentów wykonawczych 9. serii serialu. 

Materiały promocyjne serialu

O fabule tak naprawdę nie wiemy wiele. Jedyne, co zdradzono to to, że serial będzie dział się 10 lat po tym, jak Dexter Morgan zginął w czasie huraganu Laura. Teraz żyje sobie spokojnie daleko, daleko od Miami pod zmienionym nazwiskiem. 

Showrunner mówił jakiś czas temu, że 9. sezon to dla nich szansa na to, aby naprawić wszystko, co zepsuli finałem serii. "Dexter" dostanie więc nowy finał, nowe zakończenie, ale jednocześnie nie będą udawali, że to, co zrobili w poprzednim sezonie się nie wydarzyło. 

Jak powiedział Clyde Phillips w podcaście TV's Top 5: 

To świetna szansa, żeby napisać drugi finał. (...) To okazja, żeby to naprawić. Ale nie dlatego to robimy. Niczego nie będziemy odwracać. Nie zdradzimy publiczności, mówiąc: "Ups, to wszystko to był tylko sen". To, co wydarzyło się w ciągu pierwszych ośmiu lat, rzeczywiście się wydarzyło w ciągu pierwszych ośmiu lat

Zdjęcia wystartują tej zimy, a premierę planują na 2021, na jesień. Równiutko osiem lat po dość nieudanym finale serialu. 

Będziecie oglądać? Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO