Co w 6. sezonie?

Supergirl - zapowiedź finałowego sezonu serialu

Powoli zbliża się koniec, który jest nieuchronny. Tak można podsumować fakt, że już za niedługo będziemy mogli oglądać ostatni, 6. sezon, finałowy, serialu The CW, a mianowicie "Supergirl". Fani prześcigają się w domysłach, jak zakończy się serial i nie mogą doczekać się na drugą część finałowego sezonu. Teraz w sieci pojawił się zwiastun, który promuje zakończenie. 

Materiały promocyjne serialu

Supergirl - zwiastun finału 

Częściowo sezon został wyemitowany w maju, ale jego emisja została szybko przerwana. Teraz produkcja powraca z nowymi odcinkami, aby zakończyć całą historię Supergirl. Co czeka nas w szóstym sezonie? Kara Zor-El będzie zmagała się z traumą, która towarzyszyła jej utknięciu w Strefie Widma na początku szóstego sezonu. Zarówno ona, jak i jej przyjaciele, będą musili stawić czoła nowym zagrożeniom. Powróci również Nyxly, a także Arrow. 

O czym dokładnie jest serial? Kara Zor-El przenosi się z niszczejącej planety Krypton na Ziemię. Chce poznać swojego kuzyna, ale również nauczyć się kontrolować swoje moce, co wcale nie jest takim prostym zadaniem.

Premiera 6. sezonu, finałowego, serialu "Supergirl", już 24 sierpnia 2021 roku. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO