Co chętnie oglądali Polacy?

Najchętniej oglądane seriale na Netflixie w lipcu 2021 w Polsce

Jak co miesiąc serwis Flixpatrol opublikował swoje dane, dotyczące najpopularniejszych seriali na Netflixie w Polsce. Ponownie mamy TOP10 seriali na Netflixie, które najchętniej oglądaliśmy w lipcu. Co znalazło się w pierwszej dziesiątce? Królują seriale mocno... erotyczne, ale również ciepłe, które rozgrzewają nasze serca. Sprawdźcie koniecznie cały ranking. 

Materiały promocyjne serialu

Najlepsze seriale Netflix w lipcu w Polsce

10. Too Hot to Handle - 76 punktów  
9. Atypowy - 78 punktów 
8. Szkoła dla elity - 89 punktów 
7. Pokemon Journeys - 101 punktów 
6. Psi patrol - 115 punktów 

5. Jeszcze nigdy... - 126 punktów 

Serial "Jeszcze nigdy..." to produkcja, którą dała nam Mindy Kaling. To serial, który inspirowany jest wczesną młodością, a główną bohaterką produkcji jest dziewczyna z Indii, która urodziła się już jako Amerykanka. Mnóstwo humoru, problemów nastolatek, a także większych problemów jak np. walka z rasizmem. 

4. Virgin River - 138 punktów 

Tego serialu już chyba przedstawiać nie trzeba. To produkcja o perypetiach Mel i Jacka, które dzieją się w małym miasteczku. Znajduje się na 4. miejscu z powodu premiery 3. sezonu "Virgin River". 


3. The Good Doctor - 146 punktów 

Seriale medyczne znowu wracają do łask. Nie mogło być więc inaczej i serial "The Good Doctor" zyskuje na popularności. Produkcja opowiada nam o młodym chirurgu, który choruje na autyzm i zespół sawanta. Chłopak ma trudności z nawiązywaniem kontaktów społecznych, ale kiedy dostaje pracę w prestiżowym szpitalu, robi wszystko, aby pokazać swój niesamowity talent. 

2. Rojst '97 - 211 punktów 

"Rojst" powrócił z 2. sezonem, więc nic dziwnego, że wszyscy rzucili się na ten serial. Bo jest po prostu dobry. "Rojst '97" dzieje się latem 1997 roku, podczas powodzi stulecia. Woda odkrywa ciała w lesie. Na miejsce przyjeżdża detektyw Jass, a pomagać ma detektywowi Mice. Dziennikarze Zarzycki i Wanycz powracają, ale dzisiaj są już na drugim planie. 

1. Sex/Life - 232 punkty

Polacy uwielbiają takie seriale i filmy. O takiej właśnie tematyce. A tu historia jest gorąca. To, nieco tandetny, serial, który opowiada o seksualnych przygodach znudzonej żony. Kto co lubi! "Sex/Life" zdecydowanie jednak podbił serca widzów w Polsce. 

Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO