Coral, Wendy i Gina na polowaniu

Sky Rojo - pełen zwiastun 2. sezonu serialu

Całkiem niedawno wyszedł serial "Sky Rojo", a już za miesiąc będziemy cieszyć oczy 2. sezonem produkcji. Najnowszy serial hiszpańskiego twórcy Alexa Piny, który odpowiada również za "Dom z papieru", szybko zdobył sobie fanów na całym świecie. Nie dziwi więc prędkość wypuszczania nowego sezonu. A co zobaczymy w najnowszych odcinkach? 

Materiały promocyjne serialu

Zwiastun 2. sezonu Sky Rojo 

Netflix właśnie udostępnił oficjalny zwiastun produkcji, w którym nie zabrakło ciekawych wydarzeń, czarnego humoru, adrenaliny i zwrotów akcji. Coral, Wendy i Gina wciąż są ścigane przez Romea, Moisesa i Christiana. Z każdym dniem ucieczka od przeszłości jest dla nich coraz bardziej wymagająca. Ale są zjednoczone bardziej niż kiedykolwiek i ani myślą się poddawać. Z kolei ich prześladowcy zostaną wystawieni na ciężką próbę - będą musieli być wobec siebie lojalni, mimo wszystko. Czy to oznacza, że role względem 1. sezonu się odwrócą? 

W obsadzie ponownie zobaczymy Veronicę Sanchez, Lali Esposito, Yanyę Prado, Asiera Etxeandia, Miguela Angela Silbestre oraz Enrica Auquera. 

Ponownie sezon będzie składał się z ośmiu odcinków po 25. minut każdy. Netflix na razie nie ogłosił, że chciałby zamówić 3. sezon produkcji. Ale oby to zrobił! 

Premiera już 23 lipca na Netflixie. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO