Są na to spore szanse

Skazana. Czy będzie 3. sezon serialu Player.pl?

Wiele osób polubiło serial, który można oglądać na platformie Player.pl. Mowa oczywiście o "Skazanej". Zaledwie jakiś czas temu pojawiła się jego kontynuacja, a pojawia się dyskusja o tym, czy będzie można oglądać trzeci sezon za jakiś czas. Maciej Gozdowski, szef platformy, powiedział otwarcie - żaden serial nie miał jeszcze takiej oglądalności jak "Skazana". Co to dokładnie oznacza dla widzów? 

Materiały promocyjne serialu

Skazana - będzie 3. sezon? 

"Skazana" dopiero co wróciła z 2. sezonem, który stworzony został z porządnym przytupem. Oznacza to, że żaden widz nie będzie się nudził. Dlatego, mimo że dopiero pojawiły się zaledwie dwa odcinki, widzowie rozpoczynają dyskusję na temat tego, czy powstanie 3. sezon serialu. 

Szef Playera, Maciej Gozdowski, pochwalił się, że spośród wszystkich seriali pod marką Player Original - jest to najchętniej oglądana produkcja. A wiadomo, że im wyższe wyniki - tym chętniej się w to inwestuje. Istnieje więc spora szansa, że platforma zdecyduje się na kontynuację. W końcu nikt nie zabija kury, która składa złote jajka, prawda? 

Ale, jak podkreśla Gozdowski, plany swoje a życie swoje. Czas pokaże, ile sezonów "Skazanej" będziemy mogli oglądać. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO