Co wiadomo o nowym sezonie?

Virgin River. Koniec nagrań do 5. sezonu serialu. Kiedy premiera?

To z pewnością będzie dobra informacja dla fanów serialu "Virgin River". Jak się okazuje, właśnie zakończono nagrania do 5. sezonu. Ostatni klaps oznacza, że niebawem zaczną się kolejne etapy ciężkiej pracy, aby doszliwować produkcję. Można więc już powoli ustalać datę premiery. Co jeszcze wydarzy się w nowym sezonie? Z pewnością spotkacie zupełnie nowe twarze... 

Materiały promocyjne serialu

Virgin River - 5. sezon serialu 

Niedawno na Instagramie dotyczącym profilu serialu pojawił się filmik, w którym ekipa tańczy na planie do piosenki "We Are Family" autorstwa Sister Sledge. Na krótkim wideo można zobaczyć wszystkich znanych i lubianych. 

Ale co ciekawe - czeka nas sporo nowych twarzy. Jak poinformował "The Viewer's Perspective" - do "Virgin River" dołączyła trójka nowych aktorów. Są to Susan Hogan, Elise Gatien oraz Paolo Maiolo. Co wprowadzą do serialu, kogo zagrają i jak rozwiną się wątki z nimi w roli głównej? To, póki co, nie jest znane. 

Wszystko wskazuje na to, że serial wróci na platformę już w 2023 roku, ale jak można się domyślać - nie ma jeszcze konkretnej daty premiery. Na pewno jednak znowu czeka nas sporo ciekawych historii i wątków. 

"Virgin River" możecie oglądać na platformie Netflix. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO