Sprawdź, co znajdzie się w kinach w sierpniu. Repertuar kinowy sierpień 2019.

Ostatnio uraczyliśmy was konkretną listą filmów, które mogliście zobaczyć w lipcu na wielkim ekranie. Teraz zobaczcie co proponujemy wam na sierpień – a jest z czego wybierać. Zarówno dla fanów mocniejszych filmów, dla młodych, a także tych, którzy chcieliby zobaczyć obraz wielkiej osoby. To co? Chcecie się przekonać co będzie na was czekało w kinie w sierpniu?

2 sierpnia w kinie

„Pavarotti”
Dokładnie taka jest data premiery filmu, który przybliży nam postać wielkiego, włoskiego śpiewaka – Luciano Pavarottiego. Mówi się, że tylko on mógł zmusić Lady Dianę do tego, aby słuchała jego muzyki, moknąc w deszczu. To on woził swoje jedzenie po całym świecie, a muzykę, która wydawałaby się dla elity – uczynił rozrywką dla wszystkich. W filmie można będzie zobaczyć trzy różne nagrania m.in. klasyczne utwory z koncertu Trzech Tenorów, niepublikowane do tej pory archiwalne nagrania i wypowiedzi jego bliskich. Doskonały film na sierpniowy wieczór.

Kadr z filmu

„Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”
Myśleliśmy, że w kwestii Szybkich i wściekłych widzieliśmy już wszystko, ale jednak mamy okazję zobaczyć kolejną część tego kultowego filmu o samochodach. Tylko czy tam nadal będzie tyle samochodów? Film opowiada o Hobbsie, lojalnym agencie Ochrony Służb Dyplomatycznych i o byłym pracowniku elitarnych jednostek wojskowych, który jest obecnie społecznym wyrzutkiem – Shawnie. Spotkali się w 2015 roku i od tego czasu zawsze ze sobą walczą i rywalizują. Jednak jest coś, co potrafi ich zjednoczyć – broń biologiczna, nad którą kontrolę przejmuje Brixton. Wraz z agentką MI6 będą musieli zniszczyć gościa, „który jest gorszy niż oni dwaj”. Czy to was przekonało na to, by wybrać się na to do kina?

9 sierpnia w kinie

„Maiden”
W 1989 roku grupa odważnych, buntowniczych kobiet postanowiła startować w niesamowicie trudnych regatach, Whitbread Round the World Race. Zgromadziła je właśnie tytułowa Maiden. Wszystkie słyszały, że „baby” na statkach to nigdy nic dobrego i nie tam jest ich miejsce. One jednak nie dały za wygraną i przetarły szlaki wszystkim innym. Doskonały film na wyjście matki z córką, aby zobaczyły, że zawsze mogą o sobie decydować i być odważne. Nawet gdy inni nie chcą na to pozwolić.

Kadr z <a href=filmu " />

„Toy Story 4”
Chyba nie ma nikogo, kto nie oglądałby chociaż jednej części Toy Story. Tym razem do ich drużyny przyłącza się nowa zabawka. Chudy i reszta muszą wyruszyć na poszukiwania zaginionej pastereczki Bou. Czy im się to uda? Koniecznie zabierzcie swoje dzieci na tę bajkę, bo każda część Toy Story jest warta obejrzenia! Absolutnie każda.

16 sierpnia w kinie

„Gdzie jesteś Bernadette?”
Bernadette Fox ma kochającego, ale zapracowanego męża. Mają również córkę – Bee. Wspaniałą, piętnastoletnią i piękną córkę. Bernadette jest uznawana za kogoś, kto nie bierze jeńców. Jest niesamowitą rewolucjonistką w dziedzinie architektury. Pewnego dnia po prostu znika i to w kompletnie dziwnych okolicznościach. Bee postanawia za wszelką cenę ją odnaleźć, ale po drodze odkrywa wiele mrocznych sekretów, które na dobre zapisały się w życiorysie jej matki. Nie możecie tego przegapić! A dla tych, którzy nie przepadają za kinem - możecie tę historię przeczytać, ponieważ ten film to ekranizacja powieści Marii Semple o tym samym tytule.

Kadr z filmu

„Pewnego razu… w Hollywood”
Fabuła owiana jest tajemnicą, a wiemy niewiele. Głównie to, że nawiązuje ona do roku 1969, w którym to brutalnie zamordowano żonę Polańskiego – Sharon Tate – i ich nienarodzone dziecko. Czy to będzie kolejny majstersztyk Tarantino na miano „Pulp Fiction” albo „Django”? Możemy się tylko domyślać. Tak czy tak o tym filmie mówiliśmy już dłuższy czas i mamy nadzieję, że ostatecznie się na to zdecydujecie.

„Upiorne opowieści po zmroku”

A to coś dla wielkich fanów strachu i dreszczyku emocji. Niektórzy ludzie wierzą, że powtarzane do skutku historie stają się prawdziwe. Posiadłość rodziny Bellows straszy mieszkańców. Na obrzeżach miasta Mill Valley, właśnie w tym domu, młoda Sarah spisywała najstraszniejsze sekrety w tajemniczej księdze. Po latach do domu trafia tam grupa przyjaciół, która z pewnością przekona się czym były te historie Sarah. Ignoranci, którzy ostrzeżenia mają za nic, uwolnią w końcu ogromne zło, a ono ich dopadnie…

23 sierpnia w kinie

„Dora i Miasto Złota”
Dora, która większość swojego życia spędziła odkrywając dżunglę, będzie miała teraz przed sobą nie lada wyzwanie. A to wyzwanie to liceum. Ale kto sobie z tym poradzi jak nie Dora? Nie byłaby sobą, gdyby nie wpadła w kolejne kłopoty. A przyjdzie jej, wraz z przyjaciółmi, udać się na naprawdę fascynującą, wielką i niebezpieczną misję.
Do tej pory rysunkowa Dory to coś, co na pewno kojarzyliście. A jak będzie z prawdziwą Dory? Doskonały film fabularny dla całej rodziny!

Kadr z filmu "Dora i Miasto Złota"


„Piranie”
Film bardzo mocny, bo opowiada o grupie piętnastolatków – Nicola, Tysona, Lollipopa i Ciastku – którzy za wszelką cenę chcą zarabiać. Mieć wszystko markowe, nowe, oryginalne. A nade wszystko – chcą mieć nowe skutery. Mają broń, władzę i pozycję w mieście. Są jak bracia i ostatnie, czego się boją, to więzienie. To permanentny stan wojny. Narkotyki i handel nimi? Proszę bardzo. Rabunki i kradzieże? Nie ma problemu. Zabijanie bez żadnych skrupułów? Jasne, to normalne! Czy coś zmieni się w ich życiu?
Jak na włoski film przystało – dużo emocji gwarantowanych. Kto jak nie włosi znają się na takiej tematyce?

Kadr z <a href=filmu Piranie" />

„Świat w ogniu”
Tragiczny atak terrorystyczny w Londynie doprowadza do zakrojonej na szeroką skalę walki z terroryzmem. I przynosi to efekty. Agent Mike Banning ma wrażenie, że to co najgorsze, jest już dawno za nim. Niestety nie wie, że w otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcą zmienić cały porządek, jaki panuje na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku, które dokonywane są najnowocześniejszymi technikami wojskowymi. Ginie mnóstwo agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. A o zaplanowanie zamachu zostaje oskarżony nie kto inny, ale… Banning. Kino akcji? Zabierz swojego ukochanego na wspaniałe przeżycia!

To co? Udało nam się was przekonać, żeby zajrzeć w sierpniu do kina? Absolutnie nie dajcie się prosić! Nie pożałujecie, gwarantujemy.


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO