Wraca sprawa sprzed lat

Charlie Sheen znów oskarżany o molestowanie i gwałt na 13-latku. Corey Feldman oskarża aktora

W poniedziałek ukazał się dokument Coreya Feldmana „(My) Truth: The Rape of 2 Coreys”. Film ten opowiada o przeżyciach Feldmana oraz jego przyjaciela Coreya Haima. Obaj byli w latach 80. popularnymi aktorami dziecięcymi, znanymi jako duet „The Two Coreys” - występowali między innymi w takich filmach, jak „Goonies”, czy „Stań przy mnie”. Feldman w swoim nowym dokumencie twierdzi, że razem z przyjacielem był wykorzystywany przez osoby ze środowiska filmowego. Wśród podanych przez niego nazwisk znaleźli się między innymi Charlie Sheen i Jon Grissom.

wikipedia.org

Corey Haim zmarł 10 marca 2010 roku w wieku 38 lat z powodu powikłań po zapaleniu płuc.

Wstrząsająca relacja

W dokumencie możemy zobaczyć Feldmana, który mówi ze łzami w oczach o tym, czego dowiedział się od swojego nieżyjącego już przyjaciela. Haim dokładnie mu opisał, jak został zgwałcony w wieku 13 lat przez Charliego Sheena podczas kręcenia filmu „Lucas” w 1986 roku:

Powiedział mi, że Charlie kazał mu się pochylić pomiędzy dwiema przyczepami, posmarował jego tyłek olejem Crisco i zgwałcił w biały dzień. Każdy mógł tamtędy przejść i to zobaczyć.

Relacja ta została potwierdzona przez kilka innych osób występujących w dokumencie, które twierdzą, że Haim osobiście im opowiedział o swojej krzywdzie, lub że usłyszeli o tym od innych. Była żona Feldmana, Susannah Sprague, mówi w filmie:

Powiedział mi, że został zgwałcony jako mały chłopiec na planie filmu „Lucas”. Powiedział mi, że zrobiła to jedna z gwiazd tego filmu, a następnie, że był to Charlie Sheen.

Pozostałe nazwiska

W dokumencie Coreya Feldmana pojawiają się także inne nazwiska mężczyzn, których aktor oskarża o wykorzystywanie seksualne. Jednym z nich jest aktor Jon Grissom, znany z filmu „Prawo jazdy”. Feldman wymienił także właściciela klubu nocnego Alphy’ego Hoffmana, menedżera dziecięcych aktorów Marty’ego Weissa oraz aktora Dominicka Brascia, znanego z filmów „Szalone wakacje” i „Pocałunek księżniczki”.

Feldman początkowo zamierzał opublikować swój dokument na Netflixie, jednak platforma mu odmówiła. Do 11 marca do godziny 20:00 można goobejrzeć na stronie mytruthdoc.com, po uiszczeniu opłaty 20 dolarów.


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO