Zwieńczenie trylogii bezpłatne przez tydzień

Shadow of the Tomb Raider za darmo w Epic Games Store. Promocja od 1 do 8 września

Epic Games Store już od dłuższego czasu rozpieszcza graczy i co tydzień oferuje nowe produkcje, które ci mogą dodać na stałe do swoich bibliotek zupełnie za darmo. Nierzadko są to głośne tytuły, które cieszą się dobrymi ocenami i nie inaczej jest tym razem. 1 września od godziny 17 polskiego czasu możemy bowiem dodać do naszych bibliotek dwie naprawdę niezłe gry.

Materiały promocyjne gry Shadow of the Tomb Raider

Promocja na obecne tytuły potrwa od 1 do 8 września na Epic Games Store. Po tym czasie spodziewać się można nowych darmowych tytułów, które będziemy mogli dodać do naszych kont na stałe.

Shadow of the Tomb Raider za darmo

Pierwszym tytułem dostępnym tytułem jest prawdziwa nowinka, która swoją premierę miała niespełna pół roku temu. Jest to gra Submerged: Hidden Depths, która zabiera nas do świata po katastrofie, w wyniku której jest on pełen nieprzemierzonych wód, gdzie zaczyna się nasza przygoda. Znacznie większe emocje budzi jednak drugi tytuł, który zresztą był dostępny za darmo w Epic Games Store już jakiś czas temu. Mowa o grze Shadow of the Tomb Raider, w której po raz kolejny wcielić możemy się w Larę Croft. Tym razem postara się ona odkryć tajemnice cywilizacji Ameryki Łacińskiej i przy okazji podąża śladem swojego ojca.

Sprawdzić warto także inne gry z bohaterką - Tomb Raider i Rise of the Tomb Raider.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO