Przecieki okazały się prawdą!

Gra Assassin’s Creed Mirage oficjalnie zapowiedziana. Kiedy prezentacja i informacje na jej temat?

Seria Assassin’s Creed to jedna z najbardziej popularnych i kultowych serii gier, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Ogromna popularność i swoista ciągłość historii sprawia, że miliony graczy na całym świecie z wypiekami na twarzy czeka na kolejne odsłony. Kilka dni temu w sieci pojawiły się przecieki, które ostatecznie okazały się prawdziwe. Nadchodzi nowa część - Assassin’s Creed Mirage.

Materiały promocyjne gry

Assassin’s Creed Mirage doczekał się pierwszej oficjalnej zapowiedzi. Na więcej konkretów będziemy musieli jednak poczekać do 10 września. To wtedy, podczas wydarzenia Ubisoft Forward, gra ma zostać zaprezentowana.

Assassin’s Creed Mirage - co wiemy o grze?

Nowa produkcja ma zabrać nas do średniowiecznego Bagdadu i sięgnąć do korzeni serii. Pierwsze plotki pojawiły się wraz z przeciekiem, który został zablokowany przez Ubisoft, co tylko potwierdziło jego wiarygodność. Według plotek nowy tytuł ma być zbliżony do pierwszych odsłon serii i zadebiutuje wiosną 2023 roku. Podobno Ubisoft ma w planach także remake przygód Altaira iIbn-La’Ahada, bohatera pierwszej części (być może nawet Mirage będzie bazą dla tego typu produkcji). Na konkretny musimy poczekać jeszcze nieco ponad tydzień.

W oczekiwaniu na nowe przygody kasty skrytobójców warto sprawdzić grę Assassin's Creed: Valhalla.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO