Mamy dobrą i złą wiadomość

„Lucyfer” - 6. sezon oficjalnie zamówiony! To będzie koniec serii?

Dla fanów „Lucyfera” mamy dobrą wiadomość – w ostatnich dniach Netflix oficjalnie ogłosił na Twitterze, że złożył zamówienie na szósty sezon serialu. Platforma poinformowała o tym dopiero po tym, jak odtwórca głównej roli, Tom Ellis, podpisał nowy kontrakt. Przez długi czas bowiem pojawiały się plotki, że udział aktora w nowych odcinkach stoi pod znakiem zapytania ze względów finansowych i może on zostać zastąpiony przez gwiazdora „Pamiętników wampirów”, Iana Somerhaldera. Była również brana pod uwagę możliwość, że produkcja serialu zostanie zakończona na piątym sezonie. Na szczęście jednak te pogłoski okazały się nieprawdziwe i Ellis jednak pojawi się w kolejnej odsłonie popularnego serialu.

"Lucyfer"/Materiały prasowe

Informacje na temat powstania szóstego sezonu z pewnością umilą fanom czas oczekiwania na piątą odsłonę „Lucyfera”. Kilka dni temu Netflix przypadkiem ujawnił datę premiery nowych odcinków składających się na pierwszą część piątego sezonu – mają się one ukazać 21 sierpnia.

Nadchodzi wielki finał

Na razie twórcy serialu nie zdradzili, z ilu odcinków będzie się składał szósty sezon „Lucyfera”. Widzowie dobrze wiedzą, że każda odsłona różni się od siebie pod tym względem – czwarty sezon liczył dziesięć epizodów, a z kolei piąty, na którego premierę jeszcze czekamy, będzie się składał z dwóch ośmioodcinkowych części. Być może więc również i szósty sezon zostanie podzielony w ten sposób – tego jednak nie wiemy. Władze platformy Netflix nie ogłosiły jeszcze planowanej daty premiery szóstego sezonu. Zważając na opóźnienie prac na planie serialu spowodowane pandemią koronawirusa można się spodziewać, że nastąpi to nie wcześniej, niż w 2022 lub 2023 roku. Nie znamy również szczegółów jego fabuły. Wiadomo jedynie, że będzie to już ostatnia odsłona historii tytułowego bohatera. Nie ulega wątpliwości, że finał serialu przyniesie ze sobą wiele niespodzianek.

Fanom „Lucyfera”, którzy nie mogą się już doczekać nowych odcinków, polecamy obejrzeć mrożące krew w żyłach produkcje „Mucha” oraz „Housebound”. Zachęcamy również do zapoznania się z tajemniczym „Okiem”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO