Kim jest?

Tom Ellis - władca piekieł z Lucyfera. Wiek, wzrost, waga, Instagram

Materiały promocyjne serialu

Tom Ellis to brytyjski aktor telewizyjny i filmowy, który najbardziej znany jest ze swojej roli w serialu "Lucyfer". Ale jak dobrze znacie jego życie prywatne i drogę do sławy? Sprawdźcie. 

Wszystko o: Tom Ellis 

Pełne imię i nazwisko: Thomas John "Tom" Ellis 
Data i miejsce urodzenia: 17 listopada 1978, Cardiff 
Zawód: aktor 
Partnerka: Tamzin Outhwaite (2006-2014; rozwód), Meaghan Oppenheimer (żona od 2019-obecnie)
Dzieci: Nora Ellis (2005), Florence Elsie (2008), Marnie Mae (2012
Wzrost: ok. 191 cm 
Waga: ok. 85 kg 
Instagram: @officialtomellis

Wczesne życie

Urodził się w Cardiff, w Walii, jako jedyny syn i jedno z czwórki dzieci pastora i jego żony. Uczęszczał do High Storrs School w Sheffield. Był waltornistą. Obsługiwał również Sheffield Wednesday Football Club. Studiował aktorstwo w Royal Scottish Academy of Music and Drama w Glasgow. 


Kariera 

Zadebiutował na małym ekranie w filmie BBC "Nice Guy Eddie". Występował również w takich produkcjach jak "Pasja", "The Life and Adventures of Nicholas Nickleby", a także w "Jak romantycznie!". Największą popularność przyniosła mu jednak rola Lucyfera Morningstara w serialu "Lucyfer". 

Życie prywatne

W wieku 26 lat pierwszy raz został ojcem - jego ówczesna dziewczyna Estelle Morgan urodziła ich córkę Norę Ellis. W 2006 roku wziął ślub z Ramzin Outhwaite, z którą ma dwie córki: Florence Elsie i Marnie Mae. W 2014 roku rozwiedli się. Drugi raz ożenił się, w 2019 roku, z długoletnią partnerką - Meaghan Oppenheimer.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO