Spore zmiany!

Sex Education - oficjalna zapowiedź 3. sezonu

Nie mogliście się doczekać powrotu "Sex Education", prawda? Do września już coraz bliżej, a twórcy chętnie podsycają zainteresowanie produkcją. Dlatego właśnie na oficjalnym kanale Netflix pojawiło się "oficjalne ogłoszenie" prosto z liceum Moordale. A tam zmieni się niemalże wszystko - rozpoczynając od dyrektorki, aż po mundurki. 

Materiały promocyjne serialu

Zapowiedź 3. sezonu "Sex Education"

17 września powrócą ulubieni bohaterowie! Ale naprawdę sporo zmieniło się w ich życiu. W zapowiedzi, jaką opublikował na YouTube Netflix uczniowie zachęcają młodzież do wyboru liceum Moordale. W nagraniu, oprócz Otisa, Maeve, Ola i Viv, widzimy również nową dyrektorkę szkoły - Hope Haddon. I chociaż wszyscy starają się z uśmiechem zachęcić do przyjścia do ich liceum, to na usta aż się ciśnie, aby wspomnieć o niedawnej epidemii, która tutaj panowała. 

3. sezon będzie składał się z ośmiu odcinków i pokaże dzieciaki w nowym roku szkolnym. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie miała dziecko! Z kolei przed nową dyrektorką stoi trudne zadanie - przywrócenie szkole świetności. Aimee odkrywa feminizm, a Jackson przeżywa prawdziwe zauroczenie. 

W nowym sezonie pojawi się kilka nowych nazwisk. Jason Isaacs zagra Petera Groffa, starszego brata pana Groffa. Zobaczymy również Duę Saleh oraz Indrę Ove. 

Premiera 3. sezonu serialu już 17 września na platformie Netflix. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO