Będziecie z nią gotować?

Selena Gomez poprowadzi własny program kulinarny!

Selena Gomez stała się niegdyś popularna za sprawą seriali Disney Channel takich, jak np. „Czarodzieje z Waverly Place”. Występowała również w filmach, między innymi w głośnym „Spring Breakers” czy w produkcji Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku", a ostatnio użyczyła także swojego głosu w najnowszym „Doktorze Dolittle” z udziałem Roberta Downeya Jr. Fani gwiazdy dobrze wiedzą, że jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również piosenkarką, której utwory w ostatnich latach plasują się na pierwszych miejscach list przebojów. Wszystko wskazuje na to, że gwiazda niebawem ponownie pojawi się przed kamerami. Platforma HBO Max, która zadebiutuje już pod koniec maja, przygotowała właśnie specjalną niespodziankę dla fanów.

"W deszczowy dzień w Nowym Jorku"/Mat. prasowe

Selena Gomez poprowadzi nowy program kulinarny, którego będzie gospodynią, a także producentką. Będzie się składał z 10 odcinków. Program jeszcze nie ma oficjalnej nazwy i ma się ukazać już latem tego roku.

Miłość do sztuki kulinarnej

Selena Gomez nigdy nie ukrywała, że uwielbia gotować. Często na swoich profilach społecznościowych zamieszcza zdjęcia przygotowanych przez siebie potraw. W niektórych wywiadach przyznawała także, że w przyszłości chciałaby otworzyć własną restaurację, a nawet zostać szefową kuchni. Aktorka i piosenkarka potwierdziła to również ostatnio w specjalnym oświadczeniu, które napisała z okazji oficjalnego potwierdzenia współpracy z HBO Max:

Zawsze otwarcie mówiłam o swojej miłości do jedzenia. Byłam pytana setki razy w wywiadach o to, co bym robiła w życiu, jeśli wybrałabym inną karierę - zawsze odpowiadałam, że fajnie byłoby zostać kucharką. Oczywiście nie przeszłam formalnego szkolenia! Tak jak wielu z nas będąc w domu więcej gotuję i eksperymentuję w kuchni.

Gotowanie z gwiazdą

Twórcy nowego programu zapowiadają, że fani będą mogli doświadczyć niemal wspólnego gotowania z Seleną Gomez. Z powodu epidemii koronawirusa, cały program będzie nagrywany w jej własnym domu. W każdym kolejnym odcinku aktorka będzie się łączyć zdalnie z wybranym znanym kucharzem, z którym będzie omawiać przygotowywane potrawy. W nowym show podjęte zostaną również tematy dotyczące naszej obecnej codzienności – prowadzący program będą się między innymi dzielić różnymi wskazówkami, które ułatwią gotowanie w przypadku, gdy nie można iść do sklepu. Co znaczące, program będzie promował fundację zajmującą się organizowaniem żywności dla osób, które z powodu pandemii koronawirusa znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO