Dlaczego zdecydował się przyjąć rolę?

American Horror Story. Macaulay Culkin wystąpi w 10. sezonie. Dlaczego przyjął rolę w serialu?

Rozpoczęły się już prace nad 10. sezonem „American Horror Story”. Serial, który od lat cieszy się wielką popularnością, tym razem również wzbudza wielkie emocje. Okazuje się bowiem, że w obsadzie ponownie zobaczymy wiele największych gwiazd serialu, takich jak Kathy Bates, Sarah Paulson, Evan Peters czy Leslie Grossman, do których dołączy zupełnie niespodziewana osoba – Macaulay Culkin. Gwiazdor „Kevina samego w domu” ponoć ma wystąpić w zupełnie niecodziennej, chociaż jeszcze owianej tajemnicą roli. Okazuje się, że do udziału w serialu zachęciła go obietnica odegrania pewnej sceny. Twórca „American Horror Story”, Ryan Murphy, zdradził ostatnio kilka szczegółów na ten temat.

Plakat

Reżyser i scenarzysta udzielił niedawno wywiadu dla magazynu „E! News”, w którym opowiadał przede wszystkim o pracy nad swoją nową produkcją, serialu „Hollywood”. Wspomniał też o zbliżającym się 10. sezonie „American Horror Story”. Ryan Murphy nie ukrywał, że cieszy się z angażu Macaulaya Culkina w serialu:

Zawsze kochałem pracę Macaulaya Culkina. Uwielbiałem wszystko, co robił. Uwielbiam go w „Kevinie samym w domu”, ale także te nowsze produkcje z jego udziałem, choć w ostatnim czasie dużo nie pracował.

Scena seksu na zachętę

Murphy w dalszej części wywiadu zdradził również szczegóły rozmów, jakie były prowadzone z aktorem przed podpisaniem kontraktu. Okazuje się, że wahającego się Culkina przekonał obietnicą sceny namiętnego seksu, którą grany przez niego bohater będzie miał przyjemność odbyć z Kathy Bates. Gdy Culkin o tym usłyszał, od razu zdecydował się przyjąć propozycję:

Poprosiłem o rozmowę telefoniczną z nim i się zgodził. Zazwyczaj na etapie obsadzania ról, nie pozwalam ludziom czytać scenariusza, ale tu stwierdziłem: „Słuchaj, jest taka scena". I opowiedziałem mu o postaci i o tym, że uprawia dziki, gorący seks z Kathy Bates i rzeczy w tym stylu. Wtedy przerwał i powiedział: „Brzmi, jakbym urodził się, by to zagrać". Przyjął rolę tu i teraz.

Zdjęcia do 10. sezonu „American Horror Story” mają się rozpocząć od razu po zniesieniu obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. Na razie nie podano dokładnej daty premiery, wiadomo jedynie, że produkcja ma się ukazać jeszcze w tym roku.


Może zainteresują Cię także:


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO