Kim jest?

Ryan Reynolds - filmowy Deadpool. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

manofmany.com

Ryan Reynolds to jeden z tych aktorów, który jest niezwykle rozchwytywany w Hollywood. Jest bardzo charyzmatyczny, charakterystyczny i chętnie występuje w komediowych produkcjach. Oprócz tego jest szczęśliwym mężem, a także ojcem. Kim tak naprawdę jest Ryan Reynolds?

Wszystko o: Ryan Reynolds

Pełne imię i nazwisko: Ryan Rodney Reynolds
Data i miejsce urodzenia: 23 października 1976, Vancouver
Zawód: aktor, producent filmowy
Partnerka: Scarlett Johansson (2008-2011; rozwód), Blake Lively (żona od 2012-obecnie)
Dzieci: James (2014), Ines (2016), trzecia córka, której imienia nie ujawnili (2019)
Wzrost: 188 cm
Waga: ok. 85 kg
Instagram: @vancityreynolds

Wczesne lata

Urodził się w Kolumbii Brytyjskiej, w Vancouver. Jest najmłodszy ze swojego rodzeństwa. Ma trójkę starszych braci. Jest synem Jamesa Chestera Reynoldsa, a także Tammy Reynolds. Ojciec był emerytowanym policjantem Kanadyjskiej Królewskiej Policji, a później prowadził hurtownię artykułów spożywczych. Jego matka była ekspedientką. Ukończył, w 1994 roku, szkołę średnią Kitsilano Secondary School w Vancouver. Potem uczęszczał na Kwantlen Polytechnic University.


Kariera

Pierwszy raz przed kamerą pojawił się, kiedy miał 17 lat. Zagrał podwójną postać w dramacie „Zwyczajna magia”. Zwrócił na siebie uwagę krytyków i telewidzów kiedy pojawił się w serialu „Piętnaście”. Od tego momentu regularnie pojawiał się w telewizji i na dużym ekranie m.in. w „Z zimną krwią”, „Oni, ona i pizzeria” czy „Teściowie”.
Największą popularność przyniosły mu jednak role w „Amityville”, „Narzeczony mimo woli”, „Deadpool” i „Zielona Latarnia”.

Życie prywatne

Od 2008 do 2011 roku był mężem Scarlett Johansson. W 2012 roku poślubił Blake Lively, którą poznał na planie „Zielonej Latarni”. Ma z nią trzy córki: James, Ines i trzecią, której imienia nie podał do wiadomości publicznej.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO