Czy to możliwe?

Ronaldo i Messi w jednym klubie? – kluczem ma być trener

Ronaldo i Messi – te dwa nazwiska są znane nie tylko sympatykom piłki nożnej. Dwaj genialni zawodnicy zdominowali na wiele lat europejską piłkę klubową. Ronaldo grał w Portugalii, Anglii, Hiszpanii i Włoszech – Messi od 2000 roku związany jest z FC Barceloną. Obaj piłkarze mają na swoim koncie ponad 600 bramek w zawodowej karierze – obaj są także niezwykle utytułowani i są niemal żywymi ikonami piłki nożnej na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wielu fanów chętnie obejrzałoby dwóch wirtuozów w jednym zespole. Czy jest to jednak możliwe? Obaj panowie nie należą już do najmłodszych i niedługo będziemy musieli ze łzami w oczach obserwować ich przejście na emeryturę. Być może jednak istnieje cień szansy na ich wspólne występy.

Fotografia poglądowa

Fani piłki nożnej i miłośnicy teorii spiskowych od wielu lat szepczą o możliwości połączenia sił przez dwóch najlepszych piłkarzy w najnowszej historii futbolu. Wydaje się, że przynajmniej dwa z proponowanych przez nich rozwiązań mają jakiekolwiek szanse na dojście do skutku.

Wirtuozi w symbiozie – czy dane nam będzie to obejrzeć?

Dziennikarze spekulują, że do połączenia sił Ronaldo i Messiego mogłoby dojść w Juventusie. Kluczem do takiej kolei zdarzeń miałoby być zatrudnienie w roli menadżera Starej Damy Pepa Guardioli. Obecny trener Manchesteru City miałby ściągnąć do Turynu swojego byłego podopiecznego – Lionela Messiego. Sam Guardiola szybko jednak zdementował plotki łączące go z posadą trenera Juventusu – Hiszpan deklaruje całkowite oddanie swojemu obecnemu klubowi. Drugą opcją dla obu piłkarzy (chociaż o wiele mniej realistyczną) jest Inter Miami – klub tworzony w USA przez Davida Beckhama. Ikona angielskiej piłki chętnie widziałaby w składzie swojego projektu gwiazdy światowego formatu. Czy jednak zobaczymy kiedyś Ronaldo i Messiego w jednych barwach? Prawdopodobieństwo takiego wydarzenia jest coraz mniejsze każdego kolejnego dnia- piłka jest jednak cały czas w grze...Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO