Jest opis pierwszego odcinka po przerwie!

Riverdale - co zobaczymy w sezonie 5B?

"Riverdale" to serial młodzieżowy, który opowiada o małym miasteczku i jego mieszkańcach, skupiając się głównie na nastolatkach. Niedawno doświadczyliśmy małego przeskoku w czasie (no, dobra, nie takiego małego bo aż o siedem lat) i dostaliśmy kilka odcinków z 5. sezonu, po czym zapowiedziano przerwę. Niebawem jednak powrócą, a w Internecie szaleje promo kolejnego odcinka, a także jego opis. Okazuje się, że czeka na nas sporo zaskoczeń. 

Materiały promocyjne serialu

Co wydarzy się w 11. odcinku 5. sezonu? 

Powrócą Archie, Jughead, Betty i Veronica. Po tym, jak odkryli, że ojciec Veronicy - Hiram - zamierza doprowadzić do kompletnego upadku Riverdale, wrócili do domu, aby ratować to miejsce. W trakcie na jaw zaczęło wychodzić wiele historii, problemów do rozwiązania, wliczając w to... kosmitów. 

W sieci pojawił się właśnie krótki opis nowego odcinka, który pojawi się już niedługo na Netflixie

Po ucieczce z więzienia Hirama (Mark Consuelos) Archie (KJ Apa) prowadzi akcję w celu złapania pozostałych skazańców, którzy znaleźli się na wolności. Tabitha (Erinn Westbrook) zwraca się o pomoc do Betty (Lili Reinhart), gdy odkrywa zaginięcie Jugheada (Cole Sprouse). Kiedy Penelope (gościnnie Nathalie Boltt) ponownie pojawia się w życiu Cheryl (Madelaine Petsch), ta jest podejrzliwa wobec prawdziwych intencji matki. W obsadzie również Camila Mendes, Madchen Amick, Casey Cott, Charles Melton i Drew Ray Tanner. Tessa Blake jest reżyserką odcinka, scenariusz napisał Aaron Allen.

Powrót 5. sezonu już 12 sierpnia na Netflixie! 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO