Fani się doczekali!

Czwarty sezon kreskówki Rick i Morty trafił na Netflix. Można obejrzeć 5 nowych odcinków.

Współczesna telewizja ma bardzo poważnego konkurenta. Mowa oczywiście o internecie, który coraz skuteczniej odbiera jej widzów. Niebagatelny wpływ na skalę tego zjawiska ma Netflix, który i tym razem przygotował dla swoich abonentów coś wyjątkowego. Grudzień w serwisie zdominowany jest przez Wiedźmina, na którego czekały tysiące użytkowników na całym świecie. Już 22 grudnia na Netflixie pojawił się jednak czwarty sezon pewnej kreskówki – na nią także oczekiwała oddana i liczna grupa fanów. 

Kadr z serialu

Mowa oczywiście o serialu Rick i Morty. Produkcję cechują specyficzne poczucie humoru i nietypowe przygody, które bohaterzy przeżywają w całym wszechświecie. Co czeka nas w nowym sezonie?

Rick i Morty – gdzie obejrzeć 4 sezon?

Widzowie muszą jednak nieco poskromić swoje apetyty. Na Netflixie pojawiło się zaledwie 5 odcinków 4 sezonu. Obejrzeć je mogą aktywni użytkownicy serwisu streamingowego – zarówno w polskiej wersji z dubbingiem, jak i napisami. Na kolejne odcinki prawdopodobnie poczekamy do przyszłego roku. Fani szalonego naukowca i jego wnuka mogą jednak mówić o świetnym prezencie gwiazdkowym. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun 4 sezonu.


2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO