Coś dla fanów Stephena Kinga

Już w styczniu premiera serialu „Outsider”! Zobaczcie zwiastun i obsadę nowej produkcji

Już 12 stycznia odbędzie się w HBO światowa premiera serialu „Outsider”, powstałego na podstawie powieści Stephena Kinga. Znając dorobek tego pisarza można się spodziewać, że twórcy serialu zagwarantują widzowi mocne emocje i chwile prawdziwej grozy. Opowiadać on będzie historię morderstwa jedenastoletniego chłopca, którego zwłoki zostały znalezione w lasach stanu Georgia. Z zeznań świadków i śladów pozostawionych na miejscu zbrodni wynika, że mordercą jest nauczyciel języka angielskiego i szkolny trener, Terry Maitland. Jest to wielkim zaskoczeniem dla społeczności miasteczka, którzy dotychczas mieli go za porządną osobę. Pomimo, że posiada on mocne alibi, z powodu silnych dowodów zostaje aresztowany przez pogrążonego w żałobie detektywa, Ralpha Andersona. Wkrótce się okazuje, że sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, niż się mogło śledczym wydawać, a wokół niej zaczynają się dziać straszne i niewyjaśnione rzeczy...

youtube.pl

Powieści Stephena Kinga były już wielokrotnie ekranizowane. Na ich podstawie powstały scenariusze do takich filmowych hitów, jak „To”, „Lśnienie”, „Skazani na Shawshank”, „Zielona mila”, „Stań przy mnie” czy serial „Castle Rock”.

Obsada

Główną rolę śledczego Ralpha Andersona odegra Ben Mendelsohn, który jest znany z takich produkcji, jak „Player one” i „Bloodline”. Przy jego boku wystąpi Jason Bateman, znany już wszystkim dobrze z serialu „Ozark”. Wcieli się on w rolę oskarżonego o morderstwo trenera Maitlanda. W serialu zobaczymy też takich aktorów, jak Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Julianne Nicholson, Jeremy Bobb, Yul Vazquez, Marc Menchaca, Paddy Considine, Derek Cecil i Summer Fontana.


Zobaczcie zwiastun „Outsidera":

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO