W obsadzie Antoni Królikowski

Pętla - jest data premiery nowego filmu Patryka Vegi. Zobacz, kto znalazł się w obsadzie

„Pętla” to najnowszy film Patryka Vegi. Jeszcze niedawno polski reżyser zaprezentował zwiastun produkcji. Teraz już z kolei wiemy, kiedy film trafi do kin – jego premiera odbędzie się już 4 września 2020 roku. Na ekranie zobaczymy między innymi Antoniego Królikowskiego, Piotra Stramowskiego, Katarzynę Warnke, Rafała Cieszyńskiego, Dagmarę Kaźmierską, Macieja Zacharzewskiego, Sylwię Nowak oraz Henryka Talara. Fabuła „Pętli” została zainspirowana tak zwaną aferą podkarpacką, czyli tysiącami nagrań z udziałem wpływowych polityków i biznesmenów, które zostały zarejestrowane w sieci agencji towarzyskich prowadzonych przez ukraińską mafię na Podkarpaciu we współpracy z oficerem Centralnego Biura Śledczego.

"Pętla"/Materiały prasowe

Warto podkreślić, że „Pętla” nie jest jedyną nadchodzącą produkcją Patryka Vegi. Wciąż jeszcze na swoją premierę oczekuje „Small World”, który opowie o handlu dziećmi. Zwiastun filmu ukazał się już w styczniu, ale wciąż nie wiadomo, kiedy pojawi się w kinach.

Ryzykowne przedsięwzięcie

„Pętla” ukaże losy policjanta Daniela, w którego wcielił się Antoni Królikowski oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy – Żeni i Alexa. W pewnym momencie pozorny zbieg okoliczności sprawia, że ścieżki tych mężczyzn się ze sobą krzyżują. Wkrótce, dzięki zdobytym od braci informacjom oraz kontaktom z lokalnym półświatkiem przestępczym, funkcjonariusz szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Po pewnym czasie udaje mu się przejąć kontrolę nad znanym domem publicznym i pomału zaczyna pozbywać się konkurencyjnych sutenerów na Podkarpaciu. Z czasem młody oficer zdobywa coraz większe wpływy i zaczyna prowadzić niebezpieczną grę nie tylko z gangsterami, ale również swoimi przełożonymi. W ten sposób udaje mu się stworzyć ekskluzywny dom publiczny gwarantujący dyskrecję oraz najlepsze dziewczyny do towarzystwa. Klienci nie wiedzą jednak, że w pokojach zostały zamontowane kamery, a Daniel wraz z Alexem i Żenią zbierają kompromitujące materiały. Wszystko się komplikuje, gdy sprawą zaczynają się interesować polskie służby specjalne i rosyjski wywiad.

Nie możecie się już doczekać premiery najnowszego filmu Patryka Vegi? Podczas oczekiwania nadróbcie filmowe zaległości i obejrzyjcie niezwykłe dramaty „Zakochana bez pamięci” i „Nieracjonalny mężczyzna”. Najmłodszym widzom polecamy z kolei animowany film „Prawie jak gladiator”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO