Znamy przybliżoną datę premiery

Księga czarownic 2. sezon - jest już data premiery. Kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu?

„Księga czarownic” to cieszący się popularnością serial telewizji Sky, który w Polsce ukazał się jesienią 2018 roku i jest dostępny między innymi na platformie HBO GO. Okazuje się, że już niebawem będziemy mogli obejrzeć drugi sezon produkcji. Telewizja Sky w ostatnich dniach ogłosiła przybliżoną datę premiery nowych odcinków. Z zamieszonej na Twitterze informacji wynika, że możemy się ich spodziewać w styczniu 2021 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowy sezon ukaże się na HBO GO niedługo po jego premierze w Wielkiej Brytanii.

"Księga czarownic"/Materiały prasowe

W drugim sezonie ponownie zobaczymy największe gwiazdy produkcji, takie jak Matthew Goode, Teresa Palmer, Alex Kingston, Edward Bluemel czy Owen Tale. Do obsady dołączyły również nowe twarze – James Purefoy, który wcieli się w rolę Philippe’a De Clairmonta, Steven Cree, który zagra wampira Gallowgrassa De Clairmonta, Sheila Hancock w roli wiedźmy Goody Alsop oraz Paul Rhus, który odegra postać londyńskiego wampira z 1590 roku.

Ciąg dalszy podróży w czasie

Przypominamy, że serial opowiada o Dianie Bishop, która wykłada historię na Oxfordzie. Jest ona również czarownicą, która stara się ukrywać swoje nadprzyrodzone zdolności. Wkrótce w jej ręce trafia tajemniczy manuskrypt. Żeby rozwikłać jego zagadkę, prosi o pomoc genetyka Matthew Clairmonta, który okazuje się wampirem. Naukowcy rozpoczynają wspólne poszukiwania prawdy o własnej przeszłości. Pod koniec pierwszego sezonu Matthew i Diana dokonali skoku w czasie i przenieśli się do Anglii z epoki elżbietańskiej. Na miejscu będą musieli odszukać cenną księgę i potężnego czarownika, który może pomóc Dianie w kontrolowaniu jej mocy. Twórcy serialu opublikowali na Twitterze zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak wcielający się w głównych bohaterów aktorzy Matthew Goode i Teresa Palmer prezentują się w strojach z epoki.

Do premiery drugiego sezonu „Księgi czarownic” pozostało jeszcze dużo czasu. Podczas oczekiwania na nowe odcinki warto obejrzeć mrożące krew w żyłach horrory „Demony” i „Ghostland”. O gęsią skórkę przyprawi was również „Victor Frankenstein”.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO