Zarobi 50 mln dolarów

Powstaną kontynuacje "Jokera"? Phoenix się wzbogaci

„Joker” wyszedł w 2019 roku i stał się prawdziwym hitem. Najwidoczniej na fali popularności zrodził się pomysł, aby kontynuować film na dużym ekranie. Joaquin Phoenix dostał propozycję, aby znowu wcielić się w rolę Jokera, za co zaproponowano mu 50 milionów dolarów. Co dokładnie ma się znaleźć w produkcjach? Niezależnie jednak od tego, jaka będzie historia - Phoenix może liczyć na spory zarobek… 

 

Materiały promocyjne filmu

Phoenix znów Jokerem? 

Film Todda Philipsa był absolutnym hitem 2019 roku. Produkcja pokazała inne podejście do kina komiksowego, a dzieło zostało doskonale nakreślone psychologicznie. Dlatego właśnie te mocne akcenty naprawdę zachwyciły widzów. Narracja była prowadzona w taki sposób, że obraz doskonały był również dla tych, którzy zupełnie nie śledzą komiksowych historii - nie znają Batmana, ani historii Jokera. 

Ponieważ „Joker” został doceniony zarówno przez widzów, jak i przez krytyków - podjęto decyzję, że powstaną dwie kolejne części filmu. Jak informował brytyjski „Mirror” - trwają obecnie rozmowy z głównym aktorem. Za ponowne wcielenie się w postać szalonego komika-mordercy Phoenix ma zgarnąć 50 milionów dolarów. Ponoć Joaquin uznał, że powrót na plan to dobry pomysł, ale póki co są to spekulacje. Filmy o Jokerze mają powstać na przestrzeni najbliższych czterech lat. 

Na razie brak potwierdzenia, ale jeśli takowe się pojawi - na pewno o tym poinformujemy. Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO