Kiedy premiera?

Powraca "Dexter"! Będzie nowy sezon serialu

Stacja Showtime postanowiła zamówić nowy sezon popularnego serialu "Dexter", który zakończył się w 2013 roku. Jak widać - rozmowy na ten temat trwały dość długo, ale ostatecznie się udało. Jest to informacja oficjalna, więc już niedługo będziemy mogli oglądać 9 sezon serialu, który będzie liczył 10 odcinków. Prawdziwa gratka dla fanów, prawda? 

Dexter powraca

Jak można się domyślić - w tytułowej roli powróci Michael C. Hall, który wcielał się w postać Dextera Morgana. Jak się okazuje - Gary Levine, szef stacji Showtime, uważa Dextera za przełomowy dla jego telewizji serial, dlatego zdecydował się na taki krok. Jak czytamy w jego oświadczeniu: 

Powrócilibyśmy do tej unikalnej postaci tylko wtedy, gdy będziemy mieć genialny pomysł godny oryginalnego serialu. Z radością informuję, że Clyde Phillips i Michael C. Hall go znaleźli. Nie mogę się doczekać, jak to nakręcimy i pokażemy światu. 

Materiały promocyjne serialu

Skoro mowa o Clydzie Phillipsie - to właśnie on wróci do pracy przy serialu. Był on jednym z showrunnerów pierwszych sezonów. Prace na planie mają ruszyć zimą, a premiera serialu odbędzie się jesienią 2021 roku. 

Szczegóły nowego sezonu póki co nie są znane.

Warto wspomnieć, że serial do tej pory liczył 8 sezonów i zaczął się w 2006 roku, a finał wyemitowano 22 września 2013 roku, czyli ponad 7 lat temu. Od 6 lat, od roku 2014, prowadzone były rozmowy na temat powrotu "Dextera". Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO