Plotkara powraca. Powstanie reboot serialu. Kiedy i gdzie będzie można ją ogladać?

Któż z nas nie zna kultowej „Plotkary”? To jeden z tych seriali, które wszystkie nastolatki kochały. Serial ten, oparty na książkach Cecily von Ziegesar, był emitowany w latach 2007-2012 i pobijał rekordy popularności. Serena, Blair, Chuck, Dan, Nate i ich życie na Upper East Side w Nowym Jorku. Bogate, z przepychem i z wieloma najróżniejszymi problemami. Przez 5 lat, czyli 6 sezonów,  mogliśmy obserwować to, co się dzieje w ich życiach.

A z tego co wiemy – będzie reboot ukochanej Plotkary. Nowy sezon ma pojawić się na początku 2020 roku na nowej platformie HBO Max, o której pisaliśmy już tutaj. Na razie nie wiemy kto zagra, ani czy zobaczymy jakichkolwiek aktorów, którzy pojawiali się w tej prawdziwej, pierwszej plotkarze. Wiadomo jedynie, że na początek ma być to 10 odcinków.

youngstars.pl

Twórcy o nowej Plotkarze opowiadają tak:

"Osiem lat po zamknięciu oryginalnej strony "Gossip Girl", kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będziemy mieć media społecznościowe i sposób, w jaki przekształciły życie dorastających nowojorczyków"

Czy to będzie kolejny odgrzewany kotlet, którego nie da się oglądać? A może będzie znacznie lepsza niż pierwsza Plotkara? Czekamy z niecierpliwością, aby móc się o tym przekonać.

„xoxo, Gossip Girl”Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO