Piotr Adamczyk szczęśliwy, z żoną planuje mieć dziecko.

Aktor, który jest znany z wielu świetnych i wielkich ról, zagrał między innymi papieża Jana Pawła II (zapewne ta rola zapadła w pamięć wielu Polaków). Piotr Adamczyk 21 marca skończył 47 lat i choć może się poszczycić wspaniałą filmografią, to dotąd nie miał zbyt wiele szczęścia w miłości. Przez długi czas wśród znajomych miał status „wiecznego kawalera”.
Status ten ostatecznie zmienił się w ostatni weekend czerwca 2019 roku, kiedy to po dwóch latach związku ożenił się z Karoliną Szymczak. Pewną kontrowersje budzi fakt, że wybranka aktora jest młodsza od niego o 19 lat! Jednak jak sami mówią, ich związek jest bardzo dojrzały i mają ogromne  wsparcie swoich rodziców, którzy cały czas kibicują ich związkowi.

plakat

Para wydaje się być bardzo szczęśliwa, zwłaszcza że ostatnio Piotr Adamczyk podzielił się informacjami, że chciałby zostać ojcem! Ma świadomość, że nie będzie on młodym tatą, ale to nie jest istotne. Chce założyć rodzinę z Karoliną i cieszyć się życiem. Bardzo im zależy, żeby ten związek był udany, dowodem na to jest fakt, że starają się unikać blasku fleszy, żeby mieć jak najwięcej prywatności. Obie gwiazdy mają za sobą nieudane związki (Karolina Szymczak pięć lat temu wyszła za mąż, związek ten jednak nie przetrwał z powodu jej pracy).
Piotr Adamczyk ma na swoim koncie wspaniałe sukcesy zawodowe, teraz czas na nowe osiągnięcia w sferze rodzinnej. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze informacje na temat jego przyszłego potomka, mamy nadzieję, że długo nie będziemy musieli czekać.

Sprawdź także: Brad Pitt przechodzi na emeryturę?


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO