Reżyserka zdradza swoje plany

„Wonder Woman 3” - Patty Jenkins rozstanie się z serią?

Wielkimi krokami nadchodzi premiera filmu „Wonder Woman 1984”, który jest drugą odsłoną przygód tytułowej superbohaterki. Produkcja początkowo miała się ukazać w kinach już jakiś czas temu, ale z powodu pandemii koronawirusa premierę przesunięto na 2 października 2020 roku. Niedawno reżyserka filmu Patty Jenkins poinformowała, że ma w planach nakręcenie trzeciej części filmu, a także oddzielnej produkcji poświęconej Amazonkom. Okazuje się jednak, że trzeci film o przygodach Wonder Woman prawdopodobnie będzie już jej ostatnim. Reżyserka przyznała, że w takiej sytuacji nakręcenie „Wonder Woman 3” będzie dla niej sporym wyzwaniem:

Następna produkcja będzie pewnie moim ostatnim filmem z cyklu „Wonder Woman”, więc muszę jak najbardziej się do niej przyłożyć. Trzeba wszystko ostrożnie zaplanować.

"Wonder Woman"/Materiały promocyjne

Patty Jenkins nie ukrywała również, że w dwóch pierwszych częściach udało jej się bardzo dużo osiągnąć. W trzeciej odsłonie będzie z kolei mogła w pełni wykorzystać potencjał serii i pokazać, na co stać komiksową superbohaterkę:

„Wonder Woman 1984” dało mi szansę na spróbowanie mnóstwa rzeczy, których nie mogłam wrzucić do oryginalnego filmu. Byłam niezwykle szczęśliwa, że mogłam opowiedzieć historię jej początku - ale to były jej narodziny, nie widzieliśmy w pełni, co może osiągnąć. Teraz mam okazję pokazać szczyt jej możliwości.

Potrzeba odświeżenia umysłu

Reżyserka w rozmowie z Total Film wyjaśniła, że na razie jeszcze nie ma jasnej wizji trzeciej części serii „Wonder Woman”. Z jej słów wynika, że nie chce o tym myśleć, dopóki nie ukaże się najnowszy film „Wonder Woman 1984”. Po jego premierze będzie miała czas na odświeżenie umysłu i spojrzenie na wszystko z szerszej perspektywy:

Nie uda mi się wymyślić czegoś dobrego, dopóki nie wyjdzie „Wonder Woman 1984”, ponieważ chcę sobie odświeżyć umysł i zająć się czymś innym. Ale tak, mam pomysł na to, jak pierwszy film ma się łączyć z drugim, z produkcją o Amazonkach i potem jeszcze z trzecim.

Przypominamy, że cykl „Wonder Woman” powstał w oparciu o serię komiksów wydawnictwa DC Comics. W rolę głównej bohaterki wciela się Gal Gadot. W nadchodzącym „Wonder Woman 1984” zobaczymy również takich aktorów jak Chris pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Robin Wright, Connie Nielsen, Gabriella Wilde, Kristoffer Polaha czy Natasha Rothwell. W drugiej części Wonder Woman przeniesie się w czasie do lat osiemdziesiątych XX wieku i będzie musiała stawić czoła dwóm zupełnie nowym przeciwnikom – The Cheetah i Maxowi Lordowi.

Do premiery „Wonder Woman 1984” pozostało jeszcze sporo czasu. To dobra okazja, żeby nadrobić zaległości i obejrzeć mocne filmy „Szybcy i wściekli 6” oraz „Wrogowie publiczni”. Najmłodszym widzom polecamy z kolei animowany film „Barbie: Gwiezdna przygoda”.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO