"To jest stary ch*j"

Opiekun uczył dziecko obelżywych słów w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego

Można nie zgadzać się z poglądami politycznymi innych ludzi – ale nie należy przy tym rozsiewać hejtu. Często to tylko o osobie komentującej świadczy to, co mówi. Nie inaczej jest tym razem. Do sieci trafił filmik, na którym opiekun uczy małe dziecko wulgaryzmów, które wymierzają wspólnie w Jarosława Kaczyńskiego.
Zapewne dziecko nawet nie wie dokładnie kto to jest, co robi, ale został nauczony, aby reagować takimi słowami na postać prezesa PiS-u.

To szokujące nagranie pojawiło się w mediach społecznościowych i ludzie nie mogą się temu nadziwić. Podjęto już odpowiednie kroki.

Wulgarny filmik z dzieckiem w roli głównej
Na filmie zobaczyć można jak mężczyzna prowokuje i podjudza dziecko do tego, aby wypowiadał wulgaryzmy w stronę prezesa PiS-u. Opiekun wskazuje na występującego, podczas przemówienia, Kaczyńskiego i zadaje jedno, proste pytanie: „kto tam jest?”. Dziecko odpowiada szybko:

ch*j

Mężczyzna jeszcze kilkukrotnie powtarza swoją „operację”. Na sam koniec mówi do malucha:

No właśnie, to jest stary ch*j

Szybka reakcja RPD

Rzecznik Praw Dziecka szybko zareagował na wideo, które znalazło się w sieci. To skandaliczne, że coś takiego miało miejsce – przecież chodzi o malucha! Nagranie zostało skierowane do prokuratury, trwają czynności o ustalenie kto jest jego autorem.
Kiedy się to uda – sprawa trafi do sądu. Należy bowiem przyjrzeć się sytuacji rodzinnej malucha, który zostaje od najmłodszych lat sprowadzany na złą drogę i demoralizowany.

 

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO