Co o nim wiemy?

Odwilż. Powstanie 2. sezon polskiego serialu na HBO Max. Co wiadomo o nowych odcinkach?

To pewnie dla wielu osób zaskoczenie, ale powstanie 2. sezon "Odwilży". Chociaż HBO Max zapowiadało, że rezygnuje z produkcji w większości Europy, w tym Polsce, to okazuje się, że nie dotyczy to wielkiego, polskiego hitu, jakim okazał się serial "Odwilż" o sprawie kryminalnej, która dzieje się w pięknym Szczecinie. Co na dzień dzisiejszy wiemy o 2. sezonie produkcji? 

Materiały promocyjne serialu

Odwilż sezon 2 - co wiemy o serialu? 

HBO Max oficjalnie poinformowało, ze rozpoczęto zdjęcia do 2. sezonu serialu, a w roli głównej powróci Katarzyna Wajda. Na temat fabuły nie wiadomo póki co nic, ale sam fakt, że serial powstaje - to już dużo. Sama Wajda nie wiedziała do końca, czy w ogóle może liczyć na kontynuację produkcji, w której gra główną rolę, ale podkreślała, że jest ogromny potencjał, aby nakręcić kolejne sezony. Miała nawet swoje pomysły. 

Ponownie producentem serialu zostanie Bogumił Lipski, który do tej pory odpowiadał za "Watahę". 

Miłe zaskoczenie - HBO Max ogłosiło bowiem w lipcu, że rezygnuje z polskich seriali i nie tylko. Platforma zdecydowała się, że wstrzymuje produkcję seriali w krajach skandynawskich, Holandii, Turcji i Europie Środkowo-Wschodniej. Czemu oszczędzono "Odwilż"? Tego nie wiadomo.

Nie wiadomo także co stanie się z wcześniej zapowiadaną "Warszawianką". Na takie informacje z pewnością trzeba jeszcze poczekać. 

Serial "Odwilż" dostępny jest na platformie HBO Max. Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO