To już oficjalne

Biały lotos. HBO zapowiedziało, że powstanie 3. sezon serialu

Jest dobra wiadomość dla fanów serialu "Biały lotos", który można oglądać na platformie HBO Max. Mimo, że drugi sezon produkcji nadal trwa i zostało kilka odcinków do końca to przedstawiciele HBO tak wierzą w tę produkcję, że postanowili oficjalnie zamówić trzeci sezon tego niezwykle nagradzanego serialu.

Materiały promocyjne serialu

Zapowiedziano 3. sezon serialu "Biały Lotos"

Na oficjalnym kanale HBO na platformie Twitter zapowiedziano 3. sezon krótkim filmikiem. Oznacza to, że ponownie spotkamy się w przepięknym kurorcie w równie przepięknym miejscu na Ziemi. 

Póki co nie wiadomo nic o 3. sezonie produkcji, ale już spekuluje się, czy i tym razem dane będzie nam zobaczyć Jennifer Coolidge


O czym opowiada serial? 

Produkcja to satyra społeczna, którą stworzył Mike White. Akcja pierwszego sezonu działa się w kurorcie na Hawajach, a w drugim sezonie udaliśmy się do ekskluzywnego hotelu na Sycylii. 

Serial został wyróżniony 20 nominacjami do nagrody Emmy, w 13 kategoriach, a otrzymała aż 10 statuetek, stając się w zeszłym roku jednym z najbardziej nagradzanych seriali.

2. sezon serialu wystartował pod koniec października, a jego finał przewidziano na połowę grudnia. Serial dostępny jest na HBO Max. 


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO