Skandale i zaskoczenia

"Od nowa" - jest zwiastun serialu HBO od twórcy "Wielkich kłamstewek"

"Od nowa" to miniserial HBO, za który odpowiedzialny jest twórca serialu "Wielkich kłamstewek". Zobaczymy w nim Nicole Kidman, która wcieli się w postać zdradzonej żony, a także Hugh Granta, który nie będzie przypominał amanta, jak w wielu swoich filmach. Będzie raczej paskudnym mężem z wielką tajemnicą. Co zobaczymy w serialu i ile o nim wiemy? 

"Od nowa" - miniserial HBO 

HBO pokazało właśnie pełen zwiastun serialu "Od nowa", w którym widać jak rozpada się życie Grace Fraser. Wiadomo nawet, kto dokładniej za tym stał... Wszystko rozpoczyna się od morderstwa jednej z koleżanek głównej postaci, która zostaje "zatłuczona na śmierć". Co wspólnego ma z tym jej mąż? Ale będzie to spory skandal... 

Materiały promocyjne serialu

Serial ma 6 odcinków i został stworzony przez Davida E. Kelley'a, który zajmował się "Wielkimi kłamstewkami". Całość została oparta na książće Jean Hanff Korelitz, która nosi tytuł "Nie chciałaś wiedzieć". Nicole jest terapeutką, która żyje tak, jak zawsze chciała - ma dziecko, a u jej boku stoi mąż Jonathan. Ale wszystko zmienia się w ciągu jednej nocy: śmierć przyjaciółki, zniknięcie męża i wielkie odkrycia, które udawadniają jej, że nie znała człowieka, z którym żyła. 

Jest pozostawiona sama sobie w cieniu wielkiego skandalu. Grace musi sobie z tym poradzić, stawić czoła wszystkiemu co ją spotka i stworzyć nowe życie dla swojego syna i rodziny. 

"Od nowa" zostało napisane przez Davida E. Kelley'a, a za reżyserię odpowiada Susanne Bier. W obsadzie pojawi się wiele znanych nazwisk, takich jak Edgar Ramirez, Lily Rabe czy Cruz Cordova. 

Premiera serialu będzie miała miejsce 26 października na HBO. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO