Wielki powrót reżysera

Wesele Smarzowskiego - nowa odsłona filmu

8 października do kin wyjdzie nowy film Wojciecha Smarzowskiego. Zatytułowany jest tak, jak debiut reżysera z 2004 roku. Będzie to więc, ponownie, "Wesele". Określa się ten film jako przełomowe dzieło w karierze twórcy "Domu złego". Wiadomo już o czym będzie produkcja, więc jeśli tylko jesteście zainteresowani produkcjami Smarzowskiego - sprawdźcie, czy ten film będzie dla was. 

Materiały promocyjne filmu

Nowe "Wesele" Smarzowskiego 

Wesele 2021. Pełno zadowolonych ludzi, pijących i tańczących, druhny, które rywalizują o złapanie bukietu. Za dobrą zabawą, kryje się gorzka prawda o ludziach. Panna młoda w zaawansowanej ciąży, jest zdecydowana na emigrację i z niepokojem obserwuje wybryki swojego świeżo poślubionego męża. Ojciec panny młodej - biznesmen Rysiek - przeżywa swój biznes, bo wisi na włosku. Sytuacja na weselu zaogni się przez wcześniej zaproszonych gości. A wszystko to obserwuje nestor rodu - Antoni Wilk. Tajemnice z przeszłości, narastające emocje, historie burzliwych miłości, kochankowie, ludzkie dramaty. Świt zastanie bohaterów w różnych nastrojach. Z kacem po życiu, z kacem weselnym, będą musieli poradzić sobie sami. 

Oficjalny opis mówi: 

To historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. To szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna. Jak mówi sam reżyser, jego najnowszy obraz ma być "opowieścią o manipulowaniu emocjami i ostrzeżeniem przed mową nienawiści"

W obsadzie filmu zobaczymy m.in. Michalinę Łabacz, Roberta Więckiewicza, Agatę Kuleszę, Andrzeja Chyrę, Arkadiusza Jakubika, Ryszarda Ronczewskiego czy Agatę Turkot. 

Premiera już 8 października w kinach w całej Polsce. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO