Aktor nowej części zachwala 2. część

Na noże - 2. część filmu będzie lepsza niż oryginał?

"Na noże" to produkcja, która trafiła do kin w 2019 roku. Reżyserem filmu jest Rian Johnson. Reżyser, który wcześniej odpowiedzialny był m.in. za dość kontrowersyjne "Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi", stworzył film, który porwał tłumy na całym świecie. Dlatego kwestią czasu było podjęcie decyzji o stworzeniu 2. części produkcji. Dave Bautista, jeden z aktorów z 2. części, zapowiedział, że "Na noże 2" ma szanse być... lepsze od pierwszej części. 

Materiały promocyjne filmu

Na noże 2 - lepsze niż pierwsza część?

W 2. części ponownie zobaczymy Benoita Blanca, detektywa, który grany jest przez Daniela Craiga. Nowa historia i kolejna plejada prawdziwych gwiazd. Jednym z aktorów jest Dave Bautista, który uznał 2. część za lepszą od oryginalnego "Na noże". Powiedział dokładnie: 

Naprawdę myślę, że będzie równie dobry, jeśli nie lepszy, niż pierwszy. Zawsze boję się to powiedzieć, bo nie chcę, żeby ktokolwiek się obraził, mówiąc, że będziemy lepsi, ale naprawdę tak myślę. Myślę, że postacie są o wiele bardziej kolorowe. Myślę, że ludzie naprawdę będą to uwielbiać. Wszyscy są tak dobrze obsadzeni. Pracowałem z kilkoma moimi kolegami z obsady i byłem zahipnotyzowany ich występami i tym, jak dobrze przystosowali się do tych postaci. Myślę, że postacie w tym filmie są jeszcze bardziej dziwaczne niż w pierwszym.

W obsadzie 2. części zobaczymy Daniela Craiga, Dave'a Bautista, Edwarda Nortona, Kate Hudson czy Ethana Hawke'a. 

Pierwsza część filmu opowiadała o rodzinie, w której umiera nestor rodu. Nie wiadomo, kto jest za to odpowiedzialny. Rodzina ma sporo swoich własnych tajemnic... I tylko Benoit Blanc może pomóc rozwiązać tajemnice morderstwa. 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO