Zupełnie zaskoczył słynną modelkę

Nieznajomy oświadczył się Kendall Jenner… na parkingu

Kendall Jenner jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. W swoim czasie była nawet muzą samego Karla Lagerfelda. Ponadto, modelka jest jedną z najlepiej zarabiających influencerek na świecie – w 2019 roku jej majątek wynosił 16 mln dolarów. Można się więc spodziewać, że piękna i bogata celebrytka niejednemu mężczyźnie skradła serce. Sama Kendall nigdy pewnie jednak nie przypuszczała, że stanie się bohaterką sceny rodem z komedii romantycznej. W czwartek modelka pojechała samochodem do miasta, żeby pozałatwiać swoje sprawy. Zatrzymała się na parkingu. Gdy wysiadała z pojazdu, nagle podszedł do niej nieznajomy mężczyzna, który spytał, czy może zrobić z nią sobie zdjęcie.

wikimedia.org

Zaraz potem mężczyzna zupełnie zaskoczył celebrytkę – uklęknął na jedno kolano, wyciągnął pierścionek i oświadczył się jej.

Reakcja modelki

Kendall Jenner wyraźnie była zaskoczona tą niecodzienną sytuacją. Portal E! opublikował nagranie z tego zdarzenia, na którym widać, jak zdezorientowana modelka uśmiechając się dziękuje swojemu adoratorowi:

Nie wiem nawet, jak się nazywasz, ale miło Cię poznać.

Następnie Jenner odrzuciła matrymonialną propozycję swojego wiernego fana. Mimo to, mężczyzna zdawał się być zadowolony, że udało mu się zamienić chociaż parę słów ze swoją niedoszłą narzeczoną. Świadek tego zdarzenia relacjanował w rozmowie z E!:

Była wyraźnie bardzo zaskoczona, gdy wyjął pudełko z pierścionkiem. Nie kryła uśmiechu na twarzy, ale powiedziała, że nawet nie zna jego imienia. Dodała, że miło było go poznać, a następnie zamknęła drzwi samochodu.

Być może adorator Kendall nie zdawał sobie sprawy, że serce gwiazdy jest obecnie zajęte – spotyka się teraz z koszykarzem NBA, Benem Simmonsem. Ale jak to mówią, spróbować nigdy nie zaszkodzi.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO